VALL-I (2008)

Asi nejlepší love story, co jsem viděl. Palec nahoru.

Sexy párty (2002)

Student, co vydělává aby mohl donekonečna studovat. Tohle je panečku nápad na komedii. Dokonalost sama, tohle si musím do smrti pustit ještě alespoň 100x. Palec nahoru.

Big Lebowski (1998)

Zewling přivedený k dokonalosti. Palec nahoru.

Prci, prci, prcičky (1999)

Prostě teenagerovská komedie jak má být. Střelenej Stifler, nádherná Vicky a spousta stupidní zábavy. Tak to mě dostane vždycky. American Pie (3+1) bude mít u mě palec nahoru 4ever.

Ranař (2011)

Příběh obyčejnýho kluka co dostal šanci ukázat, že sport se ještě stále dá dělat se zapálením pro team a hru. Sportovci jsou novodobí gladiátoři a svoje zdraví a životy často obětují tomu, abychom dostali kromě toho chleba taky hry. Právě těch, kteří jsou jako Dougie bychom si za to měli vážit. Udělejte místo v top 10, Goon dostává palec nahoru. Rozšířený seznam mých oblíbených filmů na IMDB

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Hezké... návrat se vším všudy kterému nevadí ani pár vážnějších chvilek. Geniální je, že staré hlášky se sice objeví, ale rozhodně se nestaví jen na nich. Pro milovníky úvodní trilogie prostě super dáreček. MCBP chlápci jsou zase spolu, no to jsem málem uronil slzu. Za to palec nahoru.

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Co věta, to záchvat smíchu. Tohle je prostě poklad pro všechny, co četli tyhle komixy každý 3x. Jako Bonus Numerobis - moje nejoblíbenější filmová postava (dělí se o zlato s Yodou). Nic víc už od filmu nechci... Palec nahoru u Tutatise!

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Říkat, že některý film je lepší než tenhle je jako popírat, že v roce 52 vyhrál Zátopek... Palec nahoru.

Zakázané království (2008)

Taková milá adaptace karate kid, ale mě to večer rozhodně nezkazilo. Občas vtipné a hlavně nabité nápaditými bitkami. Palec nahoru.

Match Point - Hra osudu (2005)

Tisíckrát omleté téma nevěra... proto je děj dlouho trochu předvídatelný. Přesto se najde i napětí. Geniální je snímek v tom, jak nechutně z něj vypadl hlavní "hrdina". Člověka to donutí přemýšlet, čeho jsme často schopní. A za to palec hore.