• Fantasy

Americký sniper (2014)

Bradley Cooper nezklamal vojáká , který zesnul zahrál úžasně i když jsem neočekával v této roli zrovna něho , ale někoho uplně jiného. Za rok 2014 top dva válečné filmy pro a to je Fury novodobý čtyři z tanku a pes a tento film , na který budu mít chut si ho kdykoliv pustit ..

Ant-Man a Wasp (2018)

Pobavil žádné hluché mista Možná i lepší jak první díl.. 😊 Nevíte běžte do kina 😁

Avengers: Infinity War (2018)

Ještě teď nemohu popadnout dech z toho napětí po dobu trvání celého filmu což mi ani nepřišlo že bych tqm seděl tak dlouho.. 😁 Každopádně byli scény , které mě doháněli k slzám a scény které me drželi v tom napětí a čekání na takovou tu největší pecku od Marvelu.. 😍. Neskutečně jsem si to užil a už se těším az si to zkouknu v pohodlí domova kde mi snad nikdo nebude prebihat nikdo kazdej pet minut na záchod.. Prostě best !!!!!!!!!!! 😎😎😎

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Takhle jsem jeste nikdy komiksovku nehodnotil , ake Snyder mě zklamal .. Zapomenu na to ze jsem to videl a budu se tesit na Justice League a budu jen doufat ze uz takovehle hodnocení nebude ... !!!!

Black Panther (2018)

Marvel ukázal že stále neokopává to z předešlých filmů a opét přichází s něčím novým. Jako vždy zažranej dnes v kině až do poslední minuty napjatě jalo vždy čekal i na potitulkové scény.

Black Widow (2021)

Děkuji za tento skvost ,ktery jsem si mohl užít v Premiér Cinema Teplice s neuvěřitelným zvukem a parádní atmosférou bez křupaní popcornu a podobného svinsta 😁 čím se tam lidi cpou... Parádní akční scény úžasný příběh bez hluchého místa a nečekaný závěr jako vždy děkuji Režisérce a MARVELU 🤩

Blbý a blbější (1994)

Muj andulak peta :-D je mrtvej.Ale jakto ? Upadla mu hlava :-D:-D:-D

Blood and Bone (2009)

nebezpečné umění Jai Whitea který přichází z vězení a bojuje na ulici ;-) bitky nebezpečný