• Mysteriózní

Foo Fighters: Back and Forth (2011)

Úžasný dokument o jedné z nejlepších rockových kapel současnosti,aneb od Nirvany k Foos....Živák v Čechách??Již včera bylo pozdě.Někdo by měl Daveovi ukázat na mapě,kde to jenom ležíme.Jejich koncert bych si určitě ujít nenechal.Film doporučuji všem rockovým fans.

Cizinec (2010) odpad!

Nuda,nuda a ještě jednou nuda.Tenhle film je fakt jeden velkej omyl.Vřele nedoporučuji.

Kvílení (2010)

Naprosto super...Film asi neosloví každého,ale mě tedy dostal.Je škoda,že u nás Kvílení vyšlo naposledy asi před 20 lety.Vždy,když si tuto knihu půjčím z knihovny mám neodolatelnou touhu ji již nevrátit.:)Hodně se mi na filmu líbilo střídání animované části s hranou.Bylo by jistě zajímavé udělat Kvílení animované celé jako samostatný film tak jako se to podařilo s Danteho Peklem.Hodně se mi líbila část ze soudní síně.Z dnešního pohledu se toto jeví jako naprosto nepředstavitelné.Bylo celkem úsměvné jak byl žalobce úplně mimo.Tenkrát ho asi za toto moc nepochválili.:))Vřele doporučuji.

Sněženky a machři po 25 letech (2008) odpad!

Vůbec netuším proč tento film vznikl.Jediné co o tomto paskvilu mohu napsat je,že je to absolutní průser.V tomto filmu nefunguje vůbec,ale vůbec nic.Pokud má někdo náladu pokazit si zážitek z původního filmu tak směle do toho.