How It Ends (2018)

S Tchánem skrze Purpurový Zátylkov - aneb - neberte s sebou nativy, celou cestu budou remcat, a nakonec se zhroutěj a vyse.ou se na Vás. Kdyby ubrali opakující se dramatický situace, zbytečně nenatahovali konec, a pojali to jako konverzačku (zeťák i tchán by to potáhli s přehledem), mohlo to bejt lepčejší.

Oblast 51 (2015)

Blair 51 - aneb - jak nám hlavní hrdiny vycucli emzáci. Nestojí to za pozornost.

Draci v oblacích (2020) (seriál)

Hunt, Kill, Eat ... Repeat - aneb - Achab airborn light edition 2020. Hai!

Jádro (2003)

This is not a Drill... This is a DRILL - aneb - v budoucnu budou lidé na dovolenou jezdit vrtákem.

Mrazivý lov (2019) odpad!

Jak se Gina bezduše plácala sněhem - aneb - film, který má víc producentů, než herců. Tak nezbejvá než smutně vzpomínat, jak Gina ve Zkratu spektakulárně střískala Fasbendera, protože tenhle výblitek tomu není ani na dohled.

Mořská horečka (2019)

Jak Amazonka jela na ryby - aneb - expozice-kolize-krize-katarze... co je na tom k nepochopení, Mrs. Hardiman?? A jinak slušný, hlavně ty přízvuky.

Chata (2019)

Na Chalupě s Náma Bude Vlčí Máma - aneb - není dobré provokovat cvoka, když před ním nemáte kam utéct... milé děti. Huli-vůde, čum a uč se. Keough přesná, děcka výborný, Thorin i v tý malý roli dobrej, scénář uvěřitelnej, zpracování na stopro. Co chtít víc?? ..ta nafrněná paní s jednorožcem.. dávala pozor?

Vidím tě (2019)

Budem Vás nudit vyčpěle, a finále si vytáhnem z prdele - aneb - Jak jsem zratil 96 minut času. ... za co dávám ty dvě vlastně?????

Pokoj (2019)

Ten účet za elektriku nechci vidět - aneb - jak nám přežraná rozmazlená společnost genruje sociopatické narcisky.

Barva z vesmíru (2019)

Very bad family trip - aneb - jeď Nikolo, JEĎ!!! ... jo, a je to fialová, voe...