Mořská horečka (2019)

Jak Amazonka jela na ryby - aneb - expozice-kolize-krize-katarze... co je na tom k nepochopení, Mrs. Hardiman?? A jinak slušný, hlavně ty přízvuky.

Mrazivý lov (2019) odpad!

Jak se Gina bezduše plácala sněhem - aneb - film, který má víc producentů, než herců. Tak nezbejvá než smutně vzpomínat, jak Gina ve Zkratu spektakulárně střískala Fasbendera, protože tenhle výblitek tomu není ani na dohled.

O život (2019)

Sestra v Akci 2019 - aneb - křišťálově čisté B. Silnější tři.

Pokoj (2019)

Ten účet za elektriku nechci vidět - aneb - jak nám přežraná rozmazlená společnost genruje sociopatické narcisky.

Polar (2019) odpad!

Co to kurva mělo bejt - aneb - CO-TO-KURVA-MĚLO-BEJT??!! Koncentrát inkompetence, inkontinence, a imbecility.

Potichu (2019)

Hluchá Kotelnice proti blanité zkáze - aneb - jak mít solidní herce, dobrý téma s hromadou možností, a skoro dokonale to VYMRVIT. Little black goat´s daughter tentokrát nemá co hrát (a nikoho nezapíchne), stejně tak zbytek obsazení, a tak se všichni bezcílně plácají sem a tam podle vrtochů "scénáře" a snaží se aspoň v jednotlivejch scénách vydolovat něco málo koukatelnýho. Za tu čistě profesionální (a marnou) snahu dvě. Dejte tý holce něco lepšího, ona na to má, s přehledem uřezala tři hlavy...

Rambo: Poslední krev (2019)

Pasáci jsou špatní norníci - aneb - na takovou ikonu to byla nedůstojná zívačka.

Rány (2019) odpad!

Balada o baru plném sepse, zanícených uzlinách, a digišvábech - aneb - když už na začátku máváte Conradem jako praporem, zkuste příště bejt aspoň z desetiny tak dobrý jako on. Protože vzít Srdce Temnoty, Lovecrafta, pár cool slov (voe Gnose??!!... jako vopravdu??!!), pár polovičatejch nedomyšlenejch nápadů, vlastní nadutost, naházet to na hromadu bez ladu a skladu, a říct: "Čumte, jak jsme dobrý!" , to fakt nestačí. To si můžete tak leda narvat do "portálu". Nula, Vy nuly.

R. Kelly a jeho oběti (2019) (seriál)

Afroamerický Kulínský - aneb - tak rády bychom to hodily na bělochy (abychom Roberta mohly dál milovat)... a ono to nejde! Jo, tohle je binec na Vašem dvorku....

Roztříštění (2019)

Tref Čokla Šutrem, Jebne Ti - aneb - jak diváka umlátit nápovědama velikosti sloních uší.