To Kapitola 2 (2019)

Jak jen zfilmovat Kingovy kokainový dostihy? - aneb - tenhle klaun je ňákej... nudnej. Jedna je pro Skarsgarda, zbytek to v tomhle maratónu nemohoucnosti odkulhal a není co se co divit. Kde nic není (dvě a půl hodiny), ani šašek nebere.

Trojí hranice (2019)

SPOILER!! ... El Passo ne zrovna na jedničku - aneb - jak jsme prachy neměli, pak měli, pak zas neměli, a přišli jsme při tom na to, co jsme už dávno věděli. No, Netfix má tentokrát koule, a to doslova. Protože udělat film, kterej s přehledem potáhne pět bílejch týpků kolem čtyřicítky, to už je dneska skoro zločin, a v houlivůdu by to neprošlo.. rozhodně ne u Disney (zdravíme Captain Wooden Plank... vlastně ne, nezdravíme). Jen tak dál, kucí, jen tak dál. PĚT!

Trojitá hrozba (2019)

Těžkej průmach - aneb - fackovací esa pohromadě a skoro se na to nedá koukat. Protože vono to taky chce ty bitky nějak zajímavě naplánovat a natočit. Evans jako rejža a Ruhian jako choreograf jsou pořád (pořád víc a víc) nedostižný.

Valhalla: Říše bohů (2019)

Malá holka sama v lese trable bohů na zádech nese - aneb - už kvůli těm houbičkám míň jak tři nedám! takže popořadě: Thor a Loki jako dvojka OK, žranice z nesmrtelnýho kozla OK, Loki podesýrač OK, Týr bez ruky OK, bifrost OK, Fenrisova backstory částečně mimo mýsu, je to Lokiho děcko ... jedno ze tří (máma se jmenuje Angrboda, a trochu ve filmu uvidíme i druhý dvě povedený ratolesti). Dál: trpaslíkova hlava jako Odinova poradna a kratochvíle OK, načrtnutá Lokasenna (pro neznabohy - to je, jak se hádaj) hodně OK, Jotuni celkem OK. Thorovy úkoly: Dva naprosto přesně, místo páky mělo bejt zvedání kočky (což byl ten had, což je druhý Lokiho dítě... babizna Hela je to třetí), ale na triky asi už nebylo... eh...OK. Interakce Fenrise a holky mimo naprosto, ale v rámci příběhu, kterej se tu vypráví...OK. Poblitá Freja SUPER! Odin má mít kopí, ne smradoberlu. Suma: nic nebylo vyloženě dokurvený, a v rámci pravděpodobně dost omezenýho rozpočtu se tahle bajka o tom, že si bohové bez obyčejnejch smrtelníků neškrtnou, povedla. Čtyry. PS: Dabing je votřesnej...

Velvet Buzzsaw (2019)

Cywe nemaluj čerta na zeď - aneb - jak se mělké bytosti podívaly do hlubiny a mrdlo jim z toho. Natočený je to dobře a s přehledem, zahraný je to výborně (no kdo by těm mamrdům ty konce nepřál?), a jako ostrej komentář k zprdukuličkysmu je to na solidní výtlem, takže čtyry.

Ve vysoké trávě (2019)

Stojí Lingam v Širém Poli - aneb - Moře zeleně (víte, že slovo zlo je odvozené od slova zelený?), falus, a ...co s tím? Je to tak, sílu toho "vztyčenýho šutru" můžete využít k tomu, že z Vás bude hovado nebezpečný pro všechny okolo Vás, nebo k tomu, že budete druhejm pomáhat (aspoň trochu, a z průserů, který jste sami způsobili...tím "šutrem"). Hold - rodina. Hodně silný čtyři.

Vidím tě (2019)

Budem Vás nudit vyčpěle, a finále si vytáhnem z prdele - aneb - Jak jsem zratil 96 minut času. ... za co dávám ty dvě vlastně?????

V měsíčním světle (2019)

SJW 12 OPIC - aneb - mileniální oslava cenzury, propagandy, orwellovských paměťových děr, a "preventivních" poprav. Tohle JE ryze fašistickej blábol, protože jakmile připustíme byť jen na moment, že některý myšlenky!! by vůbec neměli vzniknout (přesná citace filmu), jsme v prdeli. Kdo o tom rozhodne, který jo a který ne? Kdo to bude určovat? Hlasování na twitteru??? Paradoxně by se dalo říct, že autoři tohodle díkla jsou stejný hovada, jako ta zlá milice v něm, a je jedno, do jakejch vzletejch hávů ten svůj svinčík zabalej. Ta jedna je za řemeslnou stránku věci.

X-Men: Dark Phoenix (2019) odpad!

Acting Skills level Sansa - aneb - koho ta travesty show eště baví??

Základna (2019)

Mladej Klint Zase Vedle - aneb - How to FUCK a Story Structure. Je to tak, pokud nám postavy řádně nepředstavíte, je nám u zadele, co se s nima děje.