3:10 Vlak do Yumy (2007)

Chtěl jsem se tu pěkně rozepsat, co a jak, ale když jsem si přečetl Rentonův příspěvak, který přesně shrnul to samé co jsem měl na mysli, nezvbývá mi než odkázat na něj. Ještě musím dodat, že film i přes spoustu nelogičností na mě dýchnul starou dobrou atmosférou divokého západu. Škoda té celkové hlouposti. 50%

Casshern: První samuraj nového věku (2004)

jejeda to byla ale slátanina. Bez nápadu, ale hlavně bez scénáře a bez logiky. Takhle se film nedělá. 30 minut jsem čekal, až se to pořádně rozjede a když jsem se konečně dočkal, tak jsem jen nevěřícně kroutil glovou. Takovouhle vymakanou zápletku plnou mozekrvoucích zvratů a logických posunů by nevymyslelo ani prasátko Babe po lobotomii. 15% za retro atmosféru

Džúni kokuki (2002) (seriál)

70% Začátek je hodně špatný a nevěrohodný, ale když to člověk vydrží, tak ho seriál odmění zajímavým a napínavým dějem. Místy trošku nevyrovnané a i motivace postav občas trochu pokulhává, ale určitě to stojí za shlédnutí. Opening song je hrozný a ending song je jedním slovem příšerný, to se opravdu nedá poslouchat. Celkový hudební doprovod v průběhu epizod ještě ujde, ale taky taky není žádná sláva. (80% - hodnoceno po 14ti dílech) Doplnění po 45 dílech - je to celkově nevyrovnané a hlavně to vypadá, že autoři neví na koho se to vlastně chtějí soustředit a který příběh rozvíjet. Chybí tomu nějaká tmelící linka a je celkem nepříjemné, když nejsou nějaké nakousnuté příběhy dovyprávěny. A ze všeho nejvíc mě štve neustálé opakování toho co už jsme viděli, jako by divák měl Alsheimera a muselo se mu neustále opakovat, aby nezapomněl.... A ze všeho nejvíc mě štve neustálé opakování toho co už jsme viděli, jako by divák měl Alsheimera a muselo se mu neustále opakovat, aby nezapomněl :D.....Celkově tedy Lepší 3* tj. 70%

Podraz (1973)

Není to špatné, ale že by to byla taková pecka,jak naznačuje zdejší hodnocení bych neřekl. 70%

Fullmetal Alchemist (2003) (seriál)

Svět, kde není magie, ale alchymie, kde nejsou mutanti, ale humunculosové. Svět, kde se neválčí pro národ, ale pro kámen mudrců. Svět, kde dva bratři hledají cestu, jak získat to co ztratili svojí chybou. To je svět FMA. Seriál běží naplno po všech 51 dílů (snad s výjimkou dílu o ohnivém alchymistovi :) a u mě je to skvělých 85%. P.S. Neutahujte si ze skrčka, jež má ocelové končetiny, bolí to :D P.P.S. Doufám, že se někdy natočí konec podle konce jež bude mít původní manga (v současnosti (2008) stále běžící), jelikož ten prezentovaný v seriálu se mi moc nelíbil (po tom napínaní v průběhu tolika dílů to bylo moc rychle odbytý).

Wolf's Rain (2003) (seriál)

80% Dojemné a drsné. Postavy tvrdé jako kámen a přeci cítíte každou jejich emoci. Příběh o tom, že život má smysl ...a nebo nemá? ... To ví jen vlci.... Výborná kombinace apokalyptického světa a viktoriánského fantasy prostředí, spojená s až mystickým příběhem..."Nevěřili jsme mýtům a bájím a ani jsme si nevšimli, že jsou všude kolem nás." P.S. 26. dílem to nekončí, to je teprve začátek KONCE

Zlatý kompas (2007)

35% Slátanina obřího kalibru, kde snad žádný dialog nedává rozumný smysl. Tohle má být Áčkové fantasy? Těžko. + jedině za medvěda s kýblem whisky a dlouhé nohy Nicole Kidman... zbytek nestojí za to, abyste se na tento poskvil dívali

Pán času (2005) (seriál)

65% Po první serii. Cestování časem - Fantastic!! Komediální nádech - hlavně z počátku. Originální zápletky - hlavně zpočátku. Scénáristictické berličky a kýčovitost - hlavně na konci řady. Celkem slušná zábava, která ale trpí celkovou nevyrovnaností jednotlivých dílů a která jakoby hledá svoji žánrovou polohu.