Vinyl (2016) (seriál)

Dlouho sem zvažoval zda je to za 4/5 nebo 5/5.. Nakonec dávám plný počet, ne díky super scénáristické práci (seriál má hluchá místa), ne kvůli jinému přístupu (čekáte na mini happy endy v průběhu? zapomňte) .. ale kvůli MUZICE v podkladech! Jasně, kdyby šlo zaplatit práva na všechny originály té doby bylo by to ještě lepší.. Doufejme že to v druhé sérii nepošlou do kytek.

Mr. Robot (2015) (seriál)

Doporučuji shlédnout pilot. Některé seriály začnou pozlátkem prvních dílů a postupně ztrácení na přitažlivosti (ano, ukazuji na vás, právníci...) , tady to vypadá slibně i do budocnosti.. nechme se překvapit

Strážce pořádku (2010) (seriál)

nerad to říkám, ale vypěstoval jsem si lehkou závislost na tomto seriálu. Překvapivě jsem chtěl po prvním dílu smazat a už nechat v zapomenutém šuplíku ''někdy se podívám'' díky ultranesympatickému hlavnímu hrdinovi. A víte co? teď toho chalpa (myšleno ústřední charakter) přímo žeru. Pět za mně i díky velice povedené (VELICE) znělce! *viděny 3 série

Star Trek: Do temnoty (2013)

za pět. sednout! ačkoli jsem prvotně napsal celkem dlouhý kus textu, po přečtení jsem zjistil, že nemám filmu co vytknout! Samozřejmě že není dokonalý (věřím že kdybych byl trekkie tak bych našel daleko více chyb než teď). ale všechny chyby co bych filmu vytkl jsou vlastně nepodstatné .... po dlouhé době jsem se doopravdy bavil! jednoznačně hrál jako obvykle Cumberbatch alias sherlock, zbytek nezaostával. víc takových filmů--*****

Metallica: Some kind of monster (2004)

bohužel. leč jsem vyrostl na hard rocku, hlavní představitelé (čti členové kapely) mne neustále vytáčeli svou........ ano HLOUPOSTÍ. Tento dokument na rozdíl od skvělého lemmy, it might gel loud a podobných mladších či starších bratrů je prostě s prominutím sračka. Tohle prostě není rocknroll ! Tohle jsou ufňukaní amíci co hrají divadelní představení s tématem hrajeme na city v dokumentu. Za provedení ****, herecké výkony 0x* ... aritmetyckým průměrem tedy dostáváme krásné dvě hvězdy.

Společná terapie (2012) (seriál)

Po shlédnutí pilotu pro mne na ****. Dobrá herecká dvojka, nápadově vybočuje z řady. Bojím se že se budou díly opakovat, ale nechám se překvapit. Každopádně na hodnocení z csfd moc u tohoto seriálu nedejte

Poslední základna (2012) (seriál)

100% herecký výkon Andre Braughera. Pár malých drobností by se dalo vytknout (věřím že ačkoli se seriál snaží přiblížit realitě, co se týče například vojenských pravidel může trochu pokulhávat..) díky nápadu a herckým výkonům za mě ale jednoznačně plný počet.

Nedotknutelní (2011)

Těsně, ale je to za pět hvězd. Filmy jako je tento obvykle tlačí na pilu a snaží se za každou cenu vymáčkout nějakou tu slzičku.... a jak je viďět i bez toho to jde (a se spoustou detailů co dělají dobrý film filmem). A jak ty happy-endy nemám rád, tak tady jsem snad i přimhouřil oko. Příjemná podívaná

Jeremiah Johnson (1972)

syrovej hezkej film... skoda ze dneska uz je takovych pomalu......