Pařba v Bangkoku (2011)

Opakovaný vtip že už není vtipný ???!! Stačí se podívat na HANGOVER 2 a bude všem jasný že to tak není....

Věc: Počátek (2011)

Klobouk dolů !!! Krásná návaznost na Věc od Carpentera.

Vyměřený čas (2011)

Rozpolcenost - tak se cítím. Mráz po zádech mi jde z toho co nás vlastně v budoucnu čeká....

Zdrojový kód (2011)

Vypadá to že se rýsuuje můj nový nejoblíbenější režisér Sci-fi masakrů :-) Přirovnal bych to mírně k Déja Vu......oba filmy se mi zatraceně líbili!! Jen tak dále!!!

Zkažená úča (2011)

Cameron je moje srdeční záležitost a ve Zkažené úče se mi zatraceně líbila !!! HOT GiRL GO !

Expendables: Postradatelní (2010)

Akční nářez! Skvělá zábava! Lundgren se mi moc líbil:-). Stalloneho dobíjení je též pastva pro oči, vlastně jako celý film!

Chlupatá odplata (2010)

Hodně jsem se nasmál :-) a to je u komedie důležitý.

Kniha přežití (2010)

Tady není o čem debatovat! Denzel mě opět nezklamal, ba i překvapil. Gary v roli záporáka se mi také líbil! Akce byla super bomba masakr. Na můj vkus by jí mohlo být více, ale dobře, postačila mi. Ani mi nepřekážely ty žvásty o bibli.

Machete (2010)

Zatraceně vostrá paráda :-) Skvělý Trejo ve své životní roli. Úžasná Michelle a Lindsay!!!

Piraňa 3D (2010)

,,Co to sakra bylo??!!" Tuhle větu jsem si u pár scén musel stále opakovat a scény i přetáčet, abych se pobavil znovu:-) SUPROVÁ ODDYCHOVKA S DOBRÝMY HLÁŠKAMY A HLADOVÝMY RYBIČKAMI CO DLOUHO SPINKALY. NADBYTEČNÉ MASO MUSÍ PRYČ:-) Film jsem shlédl s titulkama a pustím se do něho dnes znovu s přítelkyní:-)