Sympaťáci (1995) (TV film)

Režijní debut Tommyho Lee Jonese dopadl celkem slušně. Nejedná se o klasický western, spíš se nám Tommy snaží ukázat život jedné farmy a její problémy. Sám Tommy Lee Jones si střihl hlavní roli strýčka, kterého nikdo moc nechce, ale který svou přítomností pomáhá všem lidem okolo. Kdo čeká klasický western s padouchy, střelbou a Indiány bude silně zklamán. - 70%

Dr. Dolittle 2 (2001)

Vcelku příjemné překvapení. Pohodová komedie pro děti.

Útěk z normálu (1992)

Road movie o dvou ženách, které chtějí začít nový život a tak se vydají na Alasku. Leaving Normal měl tu smůlu, že byl uveden brzo po snímku Thelma a Louise a tak se nedočkal takové pozornosti. Je to škoda, protože se jedná o celkem dobrý film, který sice místy nudí, ale to vyvažují dobré herecké výkony, hlavně Meg Tilly.

Pobřeží moskytů (1986)

Dobrý snímek o rodině uvězněné v utopických snech šíleného otce. Harrison Ford je výborný a River Phoenix ještě nesfetovaný. Na můj vkus je to však kapánek dlouhé.

Kráčející skála (2004)

The Rock a Johnny Knoxville, to je dvojice k pohledání a když se k tomu ještě přidá krásná Britská Kolumbie a šikovný trámek, vznikne solidní zábava na sobotní večer.

Predátor z hlubin (2004) (TV film)

Vesele laděný horor s hezkým obsazením a optimistickým koncem. Snad se podaří natočit dvojku a pak i trojku. ;)

Válka dobytkářů (2002) (TV film)

Zajímavý western podle skutečné události. Je třeba filmaře pochválit, že toto téma vůbec zfilmovali, i když zde nechybí historické nepřesnosti. Herecké výkony jsou dobré, Tom Berenger je už tradičně výborný. Naopak Luke Perry se sem vůbec nehodí.

Jako pavouk (2001)

Slušný krimithriller s mizerným scénářem a překvapivým rozuzlením. Morgan Freeman je jako obvykle výborný.

Špinavej Joe (2001)

Milá komedie s celkem slušným množstvím dobrých vtípků. A jako bonus pár special guests na čele s Carsonem Dalym.

Jurský park 3 (2001)

Trojka je tak trochu parodií sama na sebe. Postavy Téy Leoni a Williama H. Macyho jsou tak otravné, že jsem celou dobu držel palce dinosaurům. Krátká stopáž filmu rozhodně prospívá a dělá tak z něho vydatnou popcornovou zábavu. A ten krásně optimistický konec...