Zkouška (2009)

Prvních 45 minut to bylo na 5*, ale jak to tak bývá drůha polovina to úplně zabila.

47 metrů: Mimo klec (2019)

Zbytečný, nezajímavý a hloupý pokračování, které se chce svést na vlně prvního dílu, což byl jen průměrný film. 20%

Dragon Ball Super: Broly (2018)

Za mě naprosto zbytečný film, který DBZ nikam neposouvá a v sázce není skoro nic, takže vlastně o nic nejde. Samozřejmně ta animace soubojů je špička, jen jsem čekal daleko více od příběhu, který už nějakou dobu stojí na místě a nikam se neposouvá.

Kabát - Noc v Edenu (2019) (koncert)

1, Bahno 2, V pekle sudy válej 3, Banditi di Praga 4, Pohromy 5, Malá dáma 6, Pirates 7, Dole v dole 8, Western Boogie 9, Lady Gag a Rin 10, Corrida 11, Pakliže 12, Šaman 13, Virtouz 14, Úsměv pana Lloyda 15, Go satane go 16, Burlaci 17, Shořel náš dům 18, Kdoví jestli 19, Pohoda 20, Brousíme nože 21, Žízeň 22, Moderní děvče

Král (2019)

Od krála jsem čekal podle hodnocení a recenzí hodně, ale vlastně jsem dostal jen komorní historický film, který není špatný ale za půl roku si už na něho nevzpomenu.Leda tak na Bláto s francouzem Pattinsonem a roztomilým Edgertonem. Čekal jsem určitě víc...

Život Adèle (2013)

Tento film jde svým tématem naprosto mimo mě. Nezajímá mě to, ten přesah jsem tam fakt neviděl a větší část filmu jsem se nudil.Jednu * dávám za Léu Seydoux, která je jako vždy perfecto a druhou * za lesbické scény, ketré mě přišli na to filmu asi to nejlepší. 40%

Mirai nikki (2011) (seriál)

Mirai nikki není rozhodně tak špatný, jak jsem očekával nebo jak jsem slyšel od svých známých který mají nakoukaných stovky anime. Já jsem v podstatě začátečník, ale ta premisa filmu mě příjde dobrá a vlastě tak nějak funguje dokonce. Největším problémem není Yuno Gasai, protože ta se logicky chová tak, jak by asi měla. Problém je ten uřvaný slaboch Jukiteru, který značně podkopává celý seriál a nebavilo se mě na něho koukat, poslouchat ho nebo mu dokonce fandit. Už v počátku jsem mu přál smrt, ale ta samozřejmně nepříjde, takže na nás čeká ta špatná varianta. Vydržet to sním do samého konce, což bolí, hodně bolí!

Zaklínač (2019) (seriál)

Musím se přiznat, že jsem viděl pouze první díl a že asi nemám sílu koukat na zbytek seriálu, který bude takový - jaký asi čekám. Je to rutina, chtěl jsem krev -sex -násilý a tohle je spíše light verze game of thrones. A já jsem věděl, že to má být pro masy a že z toho bude přinejlepším jen hra o trůny. Hrál jsem vlastně celou trilogii, jedníčka byla dobrá, dvojka průměrná a trojka je asi nejlepší. Ale nejlepší je kvůli hudbě, grafice, postavám, side questům, atmosféře. Naopak hlavní příběh mě příjde kolísavý a souboják tragický. Myslím, že Henry Cavill co by Gerald není špatný, ale Mads Mikkelsen to prostě není. Je to prostě masovka na kterou nemám sílu, protože se podobných seriálů točí víc. Jak to tak hádám, tak Netflix bude chtít značku pochopitelně pořádně podojit, takže očekávám minimálně deset řad.

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Je strašně skvelý, že režisér neudělal film ve stylu Shining 2 jen v hotelu, ale že poměrně chytře navazuje na svůj odkaz. Myslím, že je to dobrá pocta Kubrickovi, který je samozřejmně svojí genialitou někde jinde, ale i tak jsem byl spokojen. Má to pomalý tempo a to pomrkávání na diváky je tam dost. Ewan McGregor je samozřejmně výtečný. Největší trn filmu jsou záporáci, protože mě nepřišli nijak děsivý a tak jsem se vlastně ani nebál. Rebecca Ferguson je fakt bratelná, ale ve filmu se mi její postava nelíbila, film tím přišel o hrůzu o moment překvapení, o děs. Naopak atmosféra je výborná. 80%