Donekonečna (2017)

Skvělý, zajímavý a s výbornou atmosférou. 80%

Duch ve stroji (2017)

Film je docela fajn. Scarlett je tak nějak ok, ale žádné herecké super-výkony rozhodně nečekejte. Celé mě to přišlo moc umělé, chladné. Celou dobu jsem si říkal, jo kdyby tohle dostal James Cameron, tak by nám všem tou náloží nakopal prdel. Bohužel,... 60%

Deadpool 2 (2018)

Spokojenost, vše co jsem od Deadpoola 2 čekal, jsem dostal, zároveň však nic navíc. Je to o fous lepší než první díl, přesto hodnotím stejně, neboť a poněvadž dvojka je naprosto stejná jako jednotka. Jen větší a výbušnější a to jsem přesně chtěl - 80%

Zlo (2012) odpad!

Jeden z nejhorších "hororů" jaký jsem měl možnost za svůj život vidět. Naprosto amatérská záležitost. Otřesná kamera, herci k smíchu, děj trapný. Právě teď ten horor má 61%, což je na horor poměrně hodně a na Found footage ještě víc. Za mě 0% - odpad!

King of Thorn: Ibara no ó (2009)

Poslední dobou se Anime filmům nebráním. Poměrně překombinovaný, ovšem po druhém zhlédnutí to dává daleko více smysl. Docela bych si přál tuto látku zfilmovanou, ale nevím kdo by to natočil. Hudba vážně skvělá. 80%

Ghost Stories (2017)

Já jsem byl spokojen, má to atmošku a chce to mít i přesah. Finále bylo taky dobrý, herci skvělý. Zaskočil mě Martin Freeman, který si střihl odlišný charakter než většinou hraje a byl skvělý. Poslední dobou se rodí skvělý horory a to je pro tento žánr určitě dobře - 80%

Doktoři z Počátků (2013) (seriál) odpad!

Ty vole, viděl jsem v TV jeden díl a tohle se fakt nedá. Jako fakt ne. Po tomhle mám pocit, že naše celá kinematografie a veškeré dění okolo filmu/seriálu jde do prdele.

Nepřesaditelný! (2017)

Docela mě to sedlo. Jen celý dokument stojí na kamarádství režiséra IGORA klauna a Jiřího přičemž XxX Lutz Doležal chce jednou spáchat sebevraždu, protože na to má právo! A ano má, jako každý jiný. Ale Hnízdo tohle nechápe a ve své prozíravosti několikrát odvětí panu X: Ne Jiří, to ne! PS: Z těch jeho zubů jsem byl fakt naměkoučko!

Vyléčení (2017)

Seriozní film se zombíky. No námět je dobrý, vyléčený zombie se vracejí zpět do společnosti. Je to ale celý utahaný a to kam to směřuje nebo na co se film zaměřuje mě nebaví. Je to slabý. Ellen Page je hodně dobrá, ale všichni ostatní mě moc netáhly. 50%

Gantz: O (2016)

Docela bych si přál, aby film vznikla v Hollywoodu, kde by do něj nasypali 200 mega. Efekty skvělý, příběh skvělý prostě pecka - 80%