Hvězdná brána - Kruh se uzavírá (2003) (epizoda)

Závěr 6. sezóny ve velkém stylu. Skvělý díl, překvapivá odhalení. Třetí hostování Michaela Shankse v epizodě 6. sezóny v roli dr. Daniela Jacksona.

Hvězdná brána - Svědek minulosti (2003) (epizoda)

Pěkná epizoda. X-303 Prometheus opět na scéně. Skvělé záběry vykopávání a vztyčování hvězdné brány na Tagrei.

Hvězdná brána - Dvojí realita (2003) (epizoda)

Velmi pěkná epizoda, která zdánlivě zpočátku nedává moc smysl, ale nakonec do sebe vše perfektně zapadne. Scénář napsal Christopher Judge. Druhé hostování Michaela Shankse v epizodě 6. sezóny v roli dr. Daniela Jacksona.

Hvězdná brána - Trosečníci (2003) (epizoda)

SG-1 nabídne pomoc trosečníkům, ze kterých se vyklubou uprchlí trestanci. Jonas zachraňuje situaci. Líbil se mi především závěr epizody.

Hvězdná brána - Prozrazené tajemství (2003) (epizoda)

Program Hvězdné brána je prozrazen dalším třem mocnostem - Velké Británii, Francii a Číně. Epizoda shrnuje úspěchy, kterých program za šest let své existence dosáhl, ale poukazuje i na hrozící nebezpečí ze strany Goa’uldů - především Anubise. Hammondovi se s Thorovou pomocí podařilo geniálně vyšachovat ze hry intrikána Kinseyho.

Hvězdná brána - Proměna (2003) (epizoda)

Nirrti opět dělá pokusy na lidech ve snaze vytvořit dokonalého člověka - hok’tara, který by se stal jejím novým hostitelem.

Hvězdná brána - Kouřová clona (2003) (epizoda)

Kinsey opět na scéně. Tentokrát to pro Jacka byla pěkně hořká pilulka... Nezapomenutelná scéna Teal’cova „výslechu“ dr. Langhama.