Hvězdná brána - Tantalova muka (1997) (epizoda)

Emotivní příběh Catherin a Ernesta, experimenty s Bránou už v roce 1945 a "mimozemská OSN".Rozhodně ne špatná epizoda, ale k mému pomyslnému TOP 10 asi nepatří

Hvězdná brána - Thorovo kladivo (1997) (epizoda)

Výborná epizoda. První, i když zatím nepřímé, setkání s Asgardy. Představení Unasů a nová fakta o Goa'uldech. No a i troška akce.

Hvězdná brána - Jepičí život (1997) (epizoda)

Zajímavá epizoda zaměřená především na Jacka O'Neilla. Spousta skvělých hlášek, výborné masky. Hlavně proměna O´Neilla ve starce.

Hvězdná brána - Noxové (1997) (epizoda)

Dobrá epizoda. Poznáváme na první pohled primitivní civilizaci Noxů. Jde však o velmi vyspělou rasu, jejíž příslušníci ovládají schopnost učinit sebe i své okolí neviditelnými a dokáží oživit mrtvé při zvláštním obřadu - tzv. Rituálu života. Hodně akce, skvělý děj a Apophis. dobrej díl.

Hvězdná brána - Zmrtvýchvstání (1997) (epizoda)

Citově zaměřená epizoda. Dozvíme se nějaké podrobnosti ze soukromí Jacka O'Neilla včetně toho, jak zemřel jeho syn. Jinak opět skvělý výkon RDA.

Hvězdná brána - První přikázání (1997) (epizoda)

Moc hezká epizodka. Zajímavý a poutavý začátek, dobrý hlášky od O´Neilla a zajímavý masky. Nápad s psychicky labilním členem SGC je originální a cení se ;-).

Hvězdná brána - Mezi světlem a tmou (1997) (epizoda)

Opět dobré herecké výkony, zvláště od Richard Deana Andersona. Žádná akce, ale skvělý děj a atmosféra. Poprvé se setkáváme s dr. Fraiserovou.

Hvězdná brána - Zrovnoprávnění (1997) (epizoda)

Po prvních výborných dílech překvapivě velmi špatná epizoda. Ubíjející nuda je přerušena jen trochou akce v závěru

Hvězdná brána - Nepřítel uvnitř (1997) (epizoda)

Jedna z nejlepších epizod 1. řady seriálu. Škoda, že sympatický major Kawalsky byl "zlikvidován" hned v počátcích seriálu (i když se s ním ještě v několika dílech setkáme).

xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

JÁ se bavil. Super akce , hlášky , ženský, výborný Donnie a Tony ( ikdyž TONY toho mohl předvést mnohem více) , jinak řečeno Vin a jeho další parta nezklamala. Co my na filmu vadilo byl až moc rychlej střih , ale to tak jediná kaňka.