• Válečný

Kalašnikov (2020)

Mile překvapilo a tak doporučuji :)

The Elements (2016)

Nemám slov! Prostě skvělý outdoorový dokument o třech lidech co dali srdce do něčeho co je naplňuje. Skvělá kamera, super hudba na podkres, opravdu znamenité záběry a celkově vás děj pohltí tak moc, jako by jste byli součástí toho příběhu. Jinak než plný počet hvězd, to nejde!!!

Neznámý voják (2017)

Zajímavý film o pokračovací válce. Velký obdiv finskému národu. Vřele doporučuji.

1917 (2019)

Tak jsem si říkal, že Blake bude ten na konci co doručí zprávu...ale omyl! Příběh je jednoduchý, děj dynamický a tak mi ten čas u toho filmu utekl příjemně.

Obří opravny (2018) (seriál)

Díl o Gripenu z Čáslavi byl super.

Hotel Mumbai (2018)

Opravdu tak surový film, který mě touto události pohltil a hltal jsem každou scénu co přišla. Tohle opravdu filmová kvalita, film kde neztratíte na chvilku koncentraci.

9. duben (2015)

Takových filmů není mnoho ze severu během nástupu okupace nebo z jejího průběhu. Tento film nemá moc bojových scén, ale ten děj filmu vás naprosto dokonale pohltí. Ten zvuk větru, šumícího listí, zrychleného dechu a ta atmosféra plná napětí, stresu a strachu. To je přesně to co umí filmařina ze severu zachytit naprosto perfektně.