• Válečný

Raději vidličky než nože (2011)

Stravování jako lék....zajímavý dokument o tom jak je západní stravování škodlivé. Díky globalizace kdekoliv na světě, zejména srovnání s asijskými zeměmi bylo velice zajímavé.

Ledová sezóna (2016)

Lumíci nemají chybu. Je to skvělá oddychovka.

Tankisté (2003) (TV film)

Velice poutavé vyprávění dřívějších československých tankistů o osvobozování Ostravy.

Spojenci (2016)

Když se řekne film Spojenci tak se mi vybaví tři klíčové scény: přestřelka se sten guny, šukačka v autě a padající německý bombardér nad domem. Skvělé herecké duo. 4*

Kolonie (2015)

Byl jsem velice překvapen jaký to mělo dramatický ráz. Emma Watson a Daniel Brühl velice skvělá kombinace. Navíc podle skutečné události a tohle je prostě důvod pro vysoké hodnocení.

V písku - Příslib svobody (2015)

Zase jeden film co doplnil jednu poválečnou kapitolu. Hodně surově zpracovaná realita o mladicích, kteří byli v době nástupu Hitlera k moci sotva předškoláci. Velice zajímavé sledovat vztah mezi těmito zajatci a jejich velitelem.

1944: Přinuceni k boji (2015)

Velice zajímavý film a nejvíce mě zaujalo setkání v boji mezi rudými a hnědými estonci. Samozřejmě skvělé záběry T-34 jak ničí dřevěnou chajdu atd :)

Mise nový domov (2016) (pořad)

Docela sympatickej pořad, ano máme tu Jak se staví sen ale tahle kopie je taky skvěle zmáknuta.