• Thriller

Nebe peklo Lucie (2017) (TV film) odpad!

Já, já, já...jiné slovo ta piča neumí. Proč by někdo nemohl napsat, že se mu tvůj okopírovaný koncert nelíbil, ty kundo Bílá? Dokument je jen hon za uznáním a je o tom, jak to má v životě strašně těžké a i přesto má miliardy fanoušků, milióny cen (které nikoho nezajímají) a pořád ji haní ve sračkoidních článcích. Jak si to můžete dovolit vy mrdky mediální? Lucka, Hanka nebo kdo to je, má všechny úspěchy zdokumentované a pokud o nich nevíte, tak jí písněte, její stoletá asistentka vám je pošle v PDFku...i s ručně vyrobeným análním krucifixem. Bílá vždy zdůrazní kolik co stálo peněz, potu a krve - normální koncert má jen 16 písníček, ale ona jich zazpívá 10x víc a vpohodě. To by nezvládl ani Jagger na kokainu a s viagrou uvízlou v krku. Nic tam není spontánní, všechno naaranžované, domluvené, zaplacené. Ztracený rok života pro celý štáb. Buznička synátor, smích během přerušené modlitby, Klausík alias Václav, přítel - to už byl úplný konec světa.

Robinsonův ostrov (2017) (pořad) odpad!

Bezva scifi - debilní robot komentuje pokusy prvních opic o objevení mozkových funkcí

Šibenice (2017)

Je to jako sledovat trochu krvavější epizodu Kriminálky Miami. Prostě nuda s debilními dialogy. Detektivové jsou u každé mrtvoly pozdě, jen u dvou svých známých jsou na místě přesně včas.

Ve třech (2017)

Překvapivě byly ve filmu nejvtipnější holky. Slabé 3*

Záznam doznání (2017) (seriál)

Manipulace ze strany vyšetřovatelů + dementi v porotě = kdokoliv může dostat křeslo.

Nerve: Hra o život (2016)

Strašně moc chytrých telefonů a ještě více debilů...