Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Krimi
  • Dokumentární
  • Akční

O mně

 

Fanda do hudby a filmu. Dříve i do literatury. Od 11 let jsem načerno promítal v kině protože tátu "braly vředy" a tak se mi to stalo. Než k něčemu u DVD skutečně sednu tak raděj hodiny a hodiny studuji tento server, protože to, co se dnes točí, jsou takové sračky...

 

Mým bydlištěm je město Třebíč, celkem slušná alternativa poté, co jsem procestoval velkou část Evropy. Sociologickým středobodem naší čtvrti je hospoda Pitevna. To, co uvidíte ve videoklipu velkého rockového mága Petra O. je vážně pravda. Hospoda je stále naplněna milými neobvyklými lidmi, kteří vedou velmi zvláštní dialogy a mísí je s rumem. Je velmi vyhledávána intelektuály. I v 10.40 středoepropského času a v pracovní den tu dokážou být všichni ožralí, bezstarostní a milí.

 

 

 

 

No a můj vztah k hudbě? Vřelý ale ochabující-buď ta zkurvená práce, nebo stáří, nebo jsem už všechno dobré slyšel a teď zbývá než umřít....Přece jenom něco stále mne bere... Balkán!

 

 

Jak jsem se k tomu dostal? No to mi doprdele veřiti nebudete. Za vším hledej ženu-to už neplatí, za vším hledej Emira Kusturicu,  potažmo Gorana Bregovice.

 

 

 

 

 

 

Hudba a film jsou propojené nádoby, literatura a film jsou propojené nádoby. Bohužel většina populace se zabývá žrádlem a kupovaním cetek, případně stavbou bazénů v kterých se nesmočí. Jen to jsem chtěl neobratně říct, poněvač mě to kapku sere! No a taky, za těchto okolností, mám strach, co bude dál s útvarem kulovitého tvaru, zvaném Země. 

Reklama

Reklama