Město (2010)

...."Ale Věřím, že se zase sejdeme, na jedné straně řeky." Tak končí příběh a musím říct, že není vůbec špatný. Ovšem v tomto žánru, zde byly mnohem lepší filmy, ať už z hlediska příběhu, herců a akce. Nezbývá než se spokojit s nadprůměrným filmem, který je sice gangstersky nejlepší v poslední době, ale své předchůdce a doufám i nástupce nepřekonal. I tak jsem s výsledným produktem spokojený.

Talentmania (2010) (pořad) odpad!

Myslíte, že si jí někdo za pár roků bude pamatovat? Asi ne, když už dnes si pamatuji jenom dobrého kouzelníka Magic Alexe. Jinak to byla jedna velká trapná taneční show bez show.

Osudový dotek 2 (2006)

Trochu jiná cesta, úplně jiný příběh. Divil jsem se proč jsem o druhém díle nikdy neslyšel a dnes už to vím. Svému předchůdci si nemůže dovolit ani dělat stín. Je tam pár zajímavých míst, ale jsou udělané nudně a nezábavně. Zde nepomůže ani motýl mávající jako kolibřík.

Memento (2000)

Opravdové puzzle, které je mnohem lepším než mnou viděné podobné filmy. Trochu svým stylem připomíná VÝPLATU, ale ta se nemůže rovnat v hloubce využitého námětu ani skvělým a nepředvídatelným koncem. S každou fotografií přichází vysvětlení, ale také mnoho otázek. Výsledné album rozhodně nepatří mezi rodinné....

Výplata (2003)

Jeden z mnoha futuristických filmů, který je sice napínavý, krásný, plný zvratů....ale chybí mi trochu více propracovaného děje před koncem, kde má přijít to velké odhalení. Samotné a jednotlivé kroky byly nakonec mnohem lepší než onen konec. Jisté momenty film sráží o stupínek níže, ale nakonec mě to bavilo a užil jsem si to.

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

Český holywood bez stromů. České pivo bez pěny a chmelu.

Zázračná planeta - Série 1 (2006) (série)

Konečně jsem se dostal k tomu dokumentárnímu cyklu. Nádherné a poutavé obrazy, které jsou všude kolem nás a na 99,99% je nikdy neuvidíte na vlastní oči.... Tohle všechno je kolem nás? Musím se lépe dívat.

Stvoření světa (1957)

Vybavuji si pana faráře, jak ve druhé nebo třetí třídě pouštěl tenhle animák (kroužek Náboženství), který v té době zamotal mojí hlavu a pamatuji si ho dodnes. Mluvil a pouštěl nám i mnoho jiných věcí, ale já si pamatuji jenom tohle. Dnes už mám sice úplně jiný názor než kdysi při onom promítání, ale za zachovalost detailů ve vzpomínkách dávám *****. Film jsem od té doby neviděl.

Úsměvy (1997) (pořad)

Krásné zavzpomínání na naše nejlepší herce a herečky.

Felix Holzmann: Včera, dnes a zítra (2004) (pořad)

Nezapomenutelný a nenahraditelný talent. Jsou v tipy, které když je slyšíte nejsou už vůbec vtipné, ale pan Holzmann může omílat pořád to jedno dokola a vždy jdu na kolena. Český klenot uznávaný také v Německu. Nesmrtelný a nejlepší.