Půlnoční vlak (2008)

je to celkem fajn, mordy zajimave, krvi se nesetri. bohuzel prave i nektere ty efekty pri mordech jsou tak blbe udelane, ze film diky tomu hned ztraci na zajimavosti. ukazkou je predevsim smrtici uder do hlavy Teda Raimiho... jinak je namet skvely, a priznam se, ze jsem sice cekal nejake spiknuti, ale ne s takovym cilem a tudiz si samostatnou hvezdicku zasluhuje prave pointa filmu. celkove jako film je to pak prumer tezici pouze z urcitych vizualnich citeni rezisera, ktere jsou prave ale srazeny jiz zminenou urovni efektu

Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické (2008)

asi jen za ty pekne holky, jinak film nema zadny dej, herecke vykony, scenar, vypravu a vlastne to ani neni film, ale jen sestrih zaberu na hezka zenska tela. jako vizualni kulisa k nejakym jinym cinnostem celkem uchazejici, jako seriozni film ani z rychliku

Tudorovci (2007) (seriál)

asi jen za vypravu, jinak me to vubec ale vubec nezaujalo

Temné patro (2008) odpad!

ze zacatku se dobre buduje atmosfera a strach z neznama. pote co se ale objevi prvni prizrak "kricici kralovna" jde cela poctiva bububu atmosfera do hajzlu a zbyva jen smich nad trapnosti clenu skupiny Lordi, kteri se zde snazi byt opravdu za drsne a strasidelne prisery. opravdu nedopocuju jako horor, jedine snad jako komedii, ale nechtenou

Identita (2003)

takovy hororove-thrillerovy prumer s pomerne hvezdnym obsazenim, ktery na druhou stranu v cloveku az tak dlouho nezustane. Amanda Peet v tomhle filmu naprosty luxus (hlavne vizualne (: )

Hněv duší (2004)

ma to vyborne budovanou atmosferu, kdy jedinym skraloupem je to, ze obcas chybi to poradne vyvrcholeni prave budovane sceny. ma to tak svoje mouchy, ale za zpracovani, namet a celkovy spad deje to musim jedine pochvalit

Muž, který sázel stromy (1987)

Laskavé, optimistické, pozitivní! Jednoduché a všem srozumitelné! Nádhera, bravo!

Klikař Charlie (2007)

"Fuck me, fuck me". "I´m fucking, i´m fucking". film o nenapravitelnem suknickari, kteri se jednoho dne jako mavnutim proutku zmeni v zamilovaneho a verneho partnera - klasicka holywoodska limonada, kterou obohacuje prave Dane Cook se svym projevem. jinak to ale neni nic extra a prakticky zadny moment z filmu neni vyjimecne zapamatovatelny.

Kopačky (2008)

velmi prijemne, oddechove pokoukani, dej odsypa, clovek se u toho bavi a ma to výborného Draculu, který mě pobavil jako dlouho nic, opravdu sada (: a navic jako tresnicku na dortu to ma neprekonatelne sladkou a roztomilou Milu Kunis, která se tímto filmem dostala do top 10 mých oblíbených hereček (: