Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
19 fanoušků
/ 15 bodů
pchmelda
Patrik Chmel
Příbram, Středočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Akční
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Francie
Německo
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Král rybář
(1991)
Sbal prachy a vypadni
(1998)
Dobrý Will Hunting
(1997)
Společnost mrtvých básníků
(1989)
Svět podle Prota
(2001)
Memento
(2000)
Dokonalý trik
(2006)
Truman Show
(1998)
Tohle je náš svět
(2016)
K zemi hleď!
(2021)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
15 bodů
Fanklub
(19)
Pupina9
Simpoch
kacenajelen
Mrakoplas23
Anez
M.Jelenowic
Lexion69
gamesnik
t.e.r.k.a
Bilinka
Honzík96
Mitisko
lechuza
Marketa0603
natali99
kralikk
Sushino
252225555522
MiKri12