Millerovi na tripu (2013)

Jednoznačně nejlepší komedie, kteorou jsem za poslední dobu viděl. Opravdu paráda. Doporučuji.

Nevědomí (2013)

Vizuální efekty jsou perfektní. Docela mě překvapilo nižší hodnocení, jelikož je to jedno z nejlepších Sci-Fi, které jsem za poslední dobu viděl. Vůbec jsem totiž nečekal, to co v průběhu filmu došlo a to je obrovské plus. Jinak Tom Cruise a Andrea Riseborough zahráli výborně. Perfektně se hodili do rolí. Vůbec nevím, co dál napsat, abych něco nevyzradil. Za mě 80%

Pád Bílého domu (2013)

Od toho filmu jsem dostal přesně to, co jsem chtěl. Co na tom, že takových filmů je plno, je to samé klišé a předem víte, jak to celé dopadne. Herci byli sympatičtí, žádný mi tam nějak extra nevadil. Tolik krve jsem také dlouho neviděl v jednom filmu. Shrnul bych to, že se jedná o film, u kterého nemusíte přemýšlet. 75%

Světová válka Z (2013)

Pro mě jednoznačně příjemné překvapení. Nečekal jsem, že další film se zombíky může být v něčem odlišný. Nápad jak vše vyřešit byl opravdu originální. Tempo bylo výborné, nenudil jsem se opravdu celý film a to se mi moc často nestává. Pitt zahrál dobře jako vždy. 80%

V zajetí démonů (2013)

Od tohoto hororu jsem hodně očekával, už jenom podle hodnocení tady. Bohužel to bylo pro mě mírné zklamání. Nevím, zda je to mnou nebo ne, ale „lekačky" na mě nefungovaly. Sice se to nedá říct o slečnách, které seděli vedle mě, ty občas nějákou tu hlásku vydaly. Což o to, natočené je to pěkně, jenom škoda že tam nebyl alespoň jeden moment, u kterého bych se polekal. Další věc, první polovina se opravdu strašně vleče. Z mého pohledu to zachránilo posledních 30 minut. 60%

42 (2013)

Hned na začátek musím napsat, že nejsem fanoušek baseballu a o historii tohoto sportu nic moc nevím. Po shlédnutí traileru jsem si řekl, že tomu dám šanci. Teď toho vůbec, ale vůbec nelituji. To, že je to podle skutečného příběhu tomu dává ještě něco navíc. Jedna z nejlepších scén jak Alan Tudyk „povzbuzuje" Bosemana, nebyl jsem si jistý, jak to dopadne. Mohu doporučit nejen fanouškům tohoto sportu. 70%