ABBA Gold: Greatest Hits (2003) (koncert)

Naprosto famózní. Popík, který už nikdo nepřekoná. Po neskutečných desítkách let stále stejně zábavné, povznášející, radostné. ABBA holt byla jen jedna.

ABBA: Koncert (1980) (koncert)

Velmi dobrá ABBA, koncert jak víno, DVD, na které se i za roky velmi rádi podíváte.

ABBA: Live in Japan (1978) (koncert)

Naprosto legendární vystoupení ABBA v Japonsku musí ocenit i po letech každý jejich fanoušek. Když to dodnes vidím, vždy mi jde mráz po zádech.

ABBA: Mamma Mia! Story (2008) (TV film)

Mám rád jejich písničky. Nezažil jsem je vlastně, ale přesto se mi líbí. Rozhodně dokáží zlepšit náladu. Proto i film mi udělal takovou radost.

ABBAmánie (1977)

Jeden z prvních nehudebních filmů, které jsem o ABBA vůbec za komunistů viděl. Dodnes veliké vzpomínky.

ABBA: Our Last Video Ever (2004) (TV film)

Za ty obludné postavičky dávám hvězdu dolů. Přijde mi to spíše jako nepovedená parodie.

ABBA: The Definitive Collection (2002) (video kompilace)

ABBA byla fenomén a vlastně se dá říci, že svým způsobem i je, protože se její písně hrají v rádiu pořád a nikdo se nad tím nepozastaví. Stejně tak má pořád své fanoušky a to už spolu nehrají hrozně dlouho.

ABBA: Vítěz bere všechno (1999)

Jsem si úplně jiná generace, než která vyrůstala s ABBA, ale přesto se mi jejich písně líbí. Je snad třeba ještě něco dodávat na adresu toho, proč byla ABBA nejlepší?

ABBA: 30 let (2004)

Pro milovníky ABBA v podstatě nutností a povinností. Kdo si zamiloval tuhle populární čtveřici, která produkovala písně, které se hrají dodnes, nebude litovat.

ABECEDA (1984) (pořad)

Na svou dobu dobrá snaha, jak protáhnout jedním pořadem všechny celebrity co mají u nás internet banking.