13. komnata - 13. komnata Martina Kociána (2006) (epizoda)

Kocián co by člen Luneticů byl na naprostém vrcholu, nakonec z něj spadl až do hospody, kde dělal pingla. A u toho měl možná zůstat.

13. komnata - 13. komnata Markéty Zinnerové (2007) (epizoda)

Martkéta Zinnerová je jistě zajímavý člověk, ale rozhodně to tedy neuměla prodat v 13. komnatě nebo její život nebyl ničím bohat, ale to se mi nechce věřit.

13. komnata - 13. komnata Marko Čermáka (2011) (epizoda)

Neuvěřitelně nadaný kreslíř, dnes by se však řeklo, že animátor či něco podobného. Co vše by bez něj Česko nemělo jsem si uvědomil, až nyní.

13. komnata - 13. komnata Nadi Urbánkové (2007) (epizoda)

Naďu Urbánkovou si představuji jako nezpěvačku, i když se tak sama označuje. Možná by ale nejprve měla dělat něco se svýmm zevnějškem, který ji podle vyprávějí trápí celý život.

13. komnata - 13. komnata Oty Zaremby (2007) (epizoda)

Po celém česku známá legenda českého sportu, ale tentokrát nešlo o známého fotbalistu nebo hokejistu a to je na tom asi to nejzajímavější.

13. komnata - 13. komnata Olgy Walló (2007) (epizoda)

Tentokrát se třináctá komnata skutečně nezaměřila na nějakou celorepublikově známou celebritu, ale dala prostor přece jen o poznání menší osobnosti.

13. komnata - 13. komnata Pavla Koláře (2006) (epizoda)

Velice známý fyzioterapeut, jehož jméno ale řekne něco pouze fandům sportu obecně. Ostatní asi budou kroutit hlavou a říkat si co to je.