Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný

Recenze (6 914)

Bowling

Jde o český p-film, ve kterém vystupuje jako největší hvězda hlavně Terra Joy, bruneta z obalu na DVD. V podstatě jde jen o setkání party přátel na obědě, resp. na bowlingu, kde ani tak nepůjde o sražení kuželek.

plakát

Stroje kolem nás (TV seriál)

Kdo je dítě a zajímá se o techniku kolem sebe, neměl by asi váhat a pustit si to. V opačném případě ztráta času.

Projekt Power (2020)

Dávám tomu tři hvězdy za originální námět, dávám tomu tři hvězdy za to, že se na to dalo koukat, mělo to spád. Scénář ale chabý, dvojice hlavních "hrdinů" hodně nesourodá a nešlo jim to.

plakát

6 underground: Tajné operace (2019) odpad!

Hlavní postavy nesympatické, ale těžko uvěřitelný i hlavní padouch kdysi na blízkém východě, který je obklopen jen samými bělochy bodyguardy... příběh natahován úplně zbytečně a vlastně celý neskutečně zamotaný, že z toho začnete zívat. Abych se u akčního filmu tak nudil, to se dlouho nestalo.

Jsem matka (2019)

Zhruba čtvrté sci-fi z Netflixu, co jsem viděl a musím konstatovat následující zjištění. 1) Nečekejte od Netflixu nějaké významnější bojové scény 2) Do vesmíru jako takového se vůbec nepouští 3) Většinou se jedná o konverzační sci-fi drama 4) Očekávejte, že hlavní postava je něčím uvedena od začátku v omyl, aby se pak na konci vše převrátilo 5) Ve filmu se vždy dotknou nějak rasové multikulti (bílá žena, černý můž; bílá žena, černé dítě; hispánec, běloška; lidstvo, geneticky upravený člověk) se stále stejným poselstvím, že jsme si všichni rovni a že rozmanitost je to nejlepší co nás může potkat.

plakát

Playmobil ve filmu (2019)

Taková typická kvalitní jednohubka pro děcka a rodiče. Mohlo to být o deset, patnáct minut kratší, ale jinak některé vtipy povedené. Čtyři hvězdy také za to, že to není jen LEGO. Opakovat ale určitě nebudu.

V měsíčním světle (2019)

Typická Netflixovina, námět zajímavý, první polovina filmi fajn, ale pak to jde totálně do kytek. Opě promarněná příležitost.

Déšť (2018) (TV seriál)

Škoda, že tvůrce nenapadlo, že by třeba do seriálu obsadili někoho sympatického. Resp. jeden takový, Mikkel, se tam našel, ale to je vše. Řada z hlavních postava vypadá, že buď prodělala lobotomii, nebo by ji potřebovali. Spousta věcí nedává smysl, jako když ségra nemůže celoou sérii sáhnout na bratra kvůli nákaze, aby ho pak zvedla na postel a objala, wow. Atmosféru to mělo, bohužel vše zabíjí moralizování hlavní slečinky, nevděčnost jejího zparchantělého bratra a herci jako takoví. Zvláště ta bloncka a ten kudrnáč, ti se povedli...

Extinction (2018)

Přesně jak píše na začátku sniper18, Netflix pro mě v oblasti sci-fi špatné špatné. Nevím, zda nešetří na nákladech, ale už to není první sci-fi, které bylo v podstatě jen konverzační nebo max 5 osob v akci. Takto si sci-fi apokalypsu tedy nepředstavuji plus onen hispánec v hlavní roli, ne, toto nefunguje.