• Thriller

Skvrny od trávy (2017)

Čajke bude trvať veľmi dlho, kým dostane nejakú dospelácku rolu. Inak blbosť, čo ma absolútne nezasiahla, našťastie. 1 z 5

Jackpot (2011)

Nesbo zase raz napísal mindfuck, čo ti odstrelý dekel do kúta ani nevieš ako a kedy. Preští ťa to, donúti rozmýšľať a možno si to pustiť znovu. Skvelá réžia, perfektné detaily, herci úžasní. Úplne som im to zožral a už nikdy si nekúpim umelohmotný vianočný ministromček. 4 z 5

My Daughter Is Missing (2017) odpad!

Aké jednoduché. Stačí mobil, kábel a bárz aký NB a heknete všetko. Od mobilu až po Dark web. Celé to je v lacných kulisách "Balkánu" s nesympatickými hercami. Presne takéto filmy sa točia pre TV na vyplnenie primetimemu, keď konkurenčná TV dáva niečo lepšie. Presne takéto! ODPAD!

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Hravé, zábavné, priamočiare so skvelou grafikou a podmanivým vizuálom. Na druhej strane predvídateľné, s jasnými postavami, konaním, bez nejakého dejového wow efektu. Ale bavilo ma to. 4 z 5

Ten Thousand Saints (2015)

Ja týmto drámam neviem prísť na chuť. Spletité, ťažkopádne, plné drog a rehole. nasilu napchatý herci aby si to aspon niekto pozrel. Možno sa v tom niekto nájde a tú myšlienku pochopí, ale ja som to nebol. 1 z 5

Hrdinové ohně (2017)

Skvelý námet. Veď kto už vie, že hasiči sa delia na normálnych a zálesackých? Plus do toho všetky tie vzťahové problémy, oheň a lietadlá sajúce vodu rovno z bazénov. V konečnom pohľade na ten si ale uvedomíte, že je to silná dráma boja človeka s prírodou. 3 z 5

Děs po setmění (2014)

Des nič moc a celkom aj ten záver si uleteli. 1 z 5

Rampage Ničitelé (2018)

Taká deštrukčná popcornovka. Herectvo žiadne, dej až príliš priateľský k hlavným postavám. V kine to muselo byť husté, ale rýchlo zabudnuteľné. 2 z 5

Pacific Rim: Povstání (2018)

Proste Del Toro je pán. Jednotku som mu zožral úplne. Dodnes viem, aký som ma z toho feeling. Dvojka? Očakával som trošku, že to nebude také dobré. Nebolo. Viac zamerané na Jegrov, čo bolo fajn. Inak šablonkovitá, klišoidná, politicky korektná zábavka pre celú rodinu. Plná efektov a všakovakých haluzí, čo sa od dvojky očakávalo. A len to ma na tom bavilo. Slabučké 3 z 5