• Thriller

Skryté zlo (2018)

Zas ďalší film vhodný k žehleniu alebo vymazaniu. 1 z 5

Až na konce světa (2018)

Boha, zas som sa nechal nalákať na totálnu, nudnú a nezáživnú, žltú kokotinu, ktorá len tak plynie, občas cecky, občas streľba ale vo výsledku to vo mne nič nenechá. 1 z 5

Melanie: Dar života a smrti (2016) odpad!

Zombie apokalypsa po 240krát s premudretou cigánkou v hlavnej úlohe. Ani Gemma to nezachraňuje. ODPAD!

Souboj s rodinou (2019) odpad!

Ja ako chápem že WWE točí filmy a približuje nám tento svet pre retardovaných, ale prečo to niekto rozširuje? ODPAD!

Rytmická sekce (2020)

Zas si niekto dal trochu viac bieleho, pohladkal si kozy a povedal si, že prečo by žena nemohla natočiť o žena ďalší špionážny thriler? A jak to dopadlo? Zmes nudy, chabej a neuveritelnej akcie, nesympatická marha a Law, ktorý to zobral kvôli splátkam hypotéky. Chudáci teroristi a tajné služby, keď ich vedia vyliskať novinári a feťácke kurvy. 1 z 5

Špatné vychování (2019)

Dávajte si pozor, akou kartou platíte bagety, lebo sa vám môže ľahko stať, že prejebete pár miliónov z triedneho fondu a nejaka počernejšia začínajúca žurnalistka na to raz príde. A keby sa tam Wolverin nevykusoval, dal by som aj viac. Pekne to plynie, chce to odhaliť niečo velké, ale samo sa to uhrá do autu. Dobrá výplň času. 3 z 5

Ladíme 3 (2017)

Tretie Bellas to dali so cťou. S akou nechuťou som išiel do jednotky, tak ma prekvapila a tešil som sa na dalšie časti. Trojka potešila, opäť skvelé songy, zmena prostredia, dokonca aj náznak deja a zápletky. Užili si to snáď všetci a bolo to tam aj cítiť. Štvorku už len s Annou, Rebelkou a mladými čubretkami. Tento diel bez Pitbulla, preto len 3 z 5

Aspirant (2015)

Absolútne ma ten film nezaujal, ničím. Rozťahaná mafiánska love story ktorá nemohla dopadnúť inak. Dobré k žehleniu bez nutnosti plného sústredenia. 1 z 5

Hotel smrti (2019) odpad!

Podla mna takéto filmy robia absolventi ako záverečnú prácu a Cage v nich hrá preto, lebo nemá čím platiť bankám. Nevidím to inak! ODPAD!

Slečna Fisherová a záhada Hrobky slz (2020)

Seriál nepoznám, preto boli postavy pre mňa povrchné. Príbehovo je to ale klasická historická krimi, ktorá Poirotovi a Marplovej máva z diaľky. 1 z 5