The Last of Us - Když se ztratíš v temnotě (2023) (epizoda)

Som fanúšik Last of Us mam prejdené Last of Us 1 Last of Us part 2 aj  DLC k jednotke hra je to skvelá tak som s veľkým očakávaním včera zapol HBO MAX a čo to k.rva je do p. či Ellie má mongoloidnu tvar vyzerá jak skurveny trpaslík celé to je rozbité ako cigánska hračka zatiaľ ťažký pruser

Síla psa (2021) odpad!

12 nominácii na Oskara WTF?  Dúfam že to je vtip Ten film je jedným slovom P.covina

Není čas zemřít (2021)

Pre mňa sklamanie dlhé nudné mizerný scenár Craig  štandardne gumový  50 percent

Vychováni vlky - The Beginning (2020) (epizoda)

WTF? Na začiatku zaujímavé a sľubné postupne tak ako napríklad Outsider to išlo úplne do riti no čo dodať ďalšia premarnena príležitosť natočiť dobré scifi a 2 séria no neviem neviem

Joker (2019) odpad!

Koncentrovaná nuda ktorá nemá nič spoločné s Gothamom neviem kto túto hlúposť zaplatil hviezdicka za záverečné titulky - konečne alebo xta variácia kritiky spoločnosti za prístup k duševne chorým zo sociálne slabej skupiny alebo zúfalá snaha získať Oscara za herecký výkon alebo zúfalá snaha pretlačiť artovu sračku mainstreamovému publiku 0 percent S odstupom času aktualizácia na odpad

Trhlina (2019)

Veľmi slušný slovenský pokus o natočenie misteriozneho thrilleru ktorý nie je bez chýb ale pozrieť sa dá treba oceniť snahu. Bartalos je dobrá herečka miestami strašidelná atmosféra celkom spokojnosť 70 %

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Pre mna sklamanie zamerne som pred filmom necital recenzie som PS4 fan ale prepacte toto je pre deti a rozhodne to nie je sci-fi pre mna pripomenulo to film podla komixu efekty ma nijako neoslovili to uz radcej mohli sfilmovat Detroit become human alebo konecne Last of us proste teen sracka 60%

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Dobré, kamera famózna- príroda ako z Planet Earth t. j. vynikajúca práca, NIE JE to však dokument ale celovečerný film, ktorému k dokonalosti niečo chýba ... a to silný príbeh 80 %

Osm hrozných (2015)

Veľké sklamanie !!! Totálna, brutálna nuda a trápnosť po vynikajúcom Djangovi( 90%), ktorého som videl viac krát, som sa na tento film fakt tešil ale tri hodiny v jednej búde ... a aj tá zápletka stojí za prd. 49% z toho 20 % za hudbu ostatné stojí za hovno.