Záchranáři z hor (2009) (seriál)

Německý, dobrodružně rodinný seriál. To mluví z vše. Ale prostředí je fajn.

The Plague Dogs (1982)

Dost hardcore "Neuvěřitelná cesta" bez jakéhokoliv humoru, nadsázky nebo příjemných obrázků. Nejedná se o prvoplánově drsnou podívanou ale podanou co nejvíce realisticky a bez příkras. Bohužel příběhově nijak objevné a v druhé třetině dost pomalé až nudné.

Ztraceni ve vesmíru (2018) (seriál)

Seriálová verze, dnes již zapomenuté rodinné sci-fi, která mě v nějakých 12 letech docela bavila. Má to atmosféru, dokáže to vtáhnout, ale skoro 25 hodin to obhájit nedokáže a nechybí tak i nudná vata a nijak tomu nepomáhají ani lacinější triky.

Snowtown (2011)

Když vás znásilňují vaši známí, nebude to mít blahodárný vliv na vaší duši. Kurtzelův depresivní pohled na australský zapadákov, který si libuje ve všudypřítomném hnusu a odporných postavách. Nakonec ten sériový vrah je docela sympaťák.

Severní moře v plamenech (2021)

Norský Deepwater Horizon, s horšími triky a méně zajímavými postavami. Ale koukatelné a zábavné.

Konečná (2018)

Atmosféra parádní a koutku duše jsem si pořád říkal, že se to určitě pořádně rozjede. To se bohužel nestalo a místo gradace přichází nuda z absolutní nevýraznosti celého filmu.

Ninja z New Yorku (2021)

Pocta osmdesátkovým kung-fu klasikám v kulisách New Yorku. Fandovské nadšení tam je, ale celé je to laciné špatným způsobem.

Myši patří do nebe (2021)

Po všech směrech vypiplaný ale příběhově plochý český animák, který má své chvilky, ale nechytl mě za srdíčko tím správným způsobem, abych se na konci dojal.

Do útoku (1987)

Strašlivě naivní a béčkové, ale jako dítě jsem to žral a Stallone mi tu přišel více cool než v Rockym.

Peče celá země (2020) (pořad)

Příjemné a zábavné a oproti podobným pořadům nehraje na efekt.