Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Horor

Recenze (8 523)

Mraky nad L.A. (2006)

Pokus o komorní nízkorozpočtový katastrofický thriller, který se moc nepovedl. Nevadí mi děj odehrávající se v jednom domě, ani minimální rozpočet ale to, že je film o ničem, nudí a postavy nemají šanci zaujmout.

plakát

Dvojí tvář (2016) (seriál)

Další z řady průměrnějších seriálů, který má své napínavé momenty ale jako celek jede na půl plynu a nepřekvapí.

plakát

Včela na mušce (2022) (seriál)

Zábavná taškařice, která potěší tím, že jednotlivé epizody mají poloviční délku libovolné epizody Mr. Beana. Což je jedině dobře, protože sledovat nesmyslné až dementní jednání hlavního hrdiny je v těch 90 minutách tak akorát snesitelné.

plakát

Všechno, všude, najednou (2022)

Název je vypovídající a film je srovnatelný s talířem na kterém máte najednou tak 15 oblíbených jídel. Všeho je zde moc a divák se přejí tak po hodině filmu a to není ani v polovině. Je to originální a neskutečně hravé ale udržet pozornost po celou dobu je prakticky nemožné a těch podivností je víc, než divák dokáže snést.

Sweetheart (2019)

Tak jsem se marně těšil na monster horor. Exotické prostředí je fajn, herečku bych také zkousnul, ale to že se ve filmu nic neděje je pro mě výrazně zásadnější problém, než minimální rozpočet a tím ovlivněné hororové scény a samotné monstrum.

White Elephant (2022)

Těžko uvěřitelné, ale existuje nový film s Brucem Willisem, na který se dá koukat a dá se o něm říct, že je snesitelný až dobrý. Béčkový scénář, zapomenutí herci ale stále slušný film s povedenými akčními scénami. Byl jsem překvapen i spokojen zároveň.

Mstitel (2021)

Velký bizár českého filmu, který má obrovskou výhodu v tom, že si jde svou vlastní cestou a má vlastní, ojedinělý ksicht. Bohužel v nánosu těžko pochopitelných nebo hnusných scén je velký problém se na něj dívat.

Jiná smečka (2021)

Temnější rodinné drama, které však nedokáže vtáhnout a postavy jsou natolik nesympatické, že jim ani není možné fandit a veškeré dramatické scény tak vyjdou naprázdno.

Nahota na prodej (1993)

Bizarně zábavný Vít Olmer v něčem co mělo být temným a vážně míněným  thrillerem a vznikl z toho sebeparodický pokus o český akčňák. Krampol jako ranař je guilty pleasure českého filmu.

Po stopách vraha (2021)

Unavený a znuděný Willis v další desetiminutovce, tentokrát s další vyhaslou "hvězdou" v podání Megan Fox. Mizerný, thriller bez atmosféry, napětí, scénáře a asi i režiséra.