• Telenovela

Strom (2010)

Ta dcera potrebovala len jedno, poriadny vyprask, pretoze ak by som mala 4 deti a jedno z nich by mi takto drasalo nervy, dokola ma vydieralo a presadzovalo si svoje, boli by ine poriadky.

Fontána pro Zuzanu (1985)

Urcite nadpriemerny mily film, ktory nadherne priblizuje atmosferu 80tych rokov. Eva Vejmelkova je krasna ako Barbie a nesmortelne hity z tohto filmu patria stale k slovenskej spicke. U mna urcite nadpriemer.

Válka Bohů (2011)

Takze, 1 hviezdicka za Luka Evanse, ktory bol najcharizmatickejsi, najlepsi a takeho boha Dia som este nevidela. Druha haviezdicka za prenadhernu Isabel Lucas a bitku bohovia verzus titani. A tretiu za dokonale efekty, hudbu a vyzor Henryho Cavilla. Vsetko ostatne bolo zle alebo vylozene vtipne. Postavy sa chovaju nelogicky, nerozumiete co sa preco stalo, film je velmi velmi povrchny az mate pocit ze to zle prestrihali alebo co. Vobec nejde do hlbky. Freida Pinto tu bohuzial zaostava, jej krasa vobec nevynika. A dokonca aj ten koniec ktory mal byt velkolepy vyznieva do prazdna. Jednoducho nedotiahnute do konca.

Dům (2011)

co nepochopim je nizke hodnotenie tohto skvostu. proste film akoby vytrhnuty z kazdodenneho zivota. akoby som pocula svoju mamu nesvietit lebo setri alebo svojho otca posielat ma prezliect aby som mu pomohla na zahrade. perfektne aj ten koniec. lebo zivot ide dalej, nema zmysel tvarit sa ze pride okamih kedy vsetko vyriesime

Nebezpečná identita (2011) (seriál)

Pravdepodobne nie je najlepsi napad po pilotnom diely hodnotit akykolvek serial, ale ja nemozem inak. Piloty sa vacsinou vyznacuju absolutne slabym spracovanim a velmi ziredka hned vtiahnu do deja. Dufam ze tento pripad, kedy sa neviem dockat dalsej epizody bude o niecom uplne inom a bude mat stale stupajucu tendenciu. Samozrejme je to aj Kvoli Ioanovi Gruffuddovi, ktory uz dlhu dobu patri medzi mojich najoblubenejsich hercov

40 dnů a 40 nocí (2002)

3+, lebo sa mi to velmi velmi pacilo a bavila som sa. A Shannyn je kocka

Troja (2004)

jedna za Brada, druha za Erica, minus jedna za Orlyho a minus dalsia za hrozne historicke fakty. Brieseovna nebola Achillovou laskou, Achilles sa zamiloval do kralovny amazoniek ktora mu zomrie v naruci a on ju zabije. Vojna trvala asi 30 rokov. Agamemnom nebol cisty zaporak, bol to dobry kral. Helena sa nakoniec vrati k Menalovi a zostarne s nim. No a styri hviezdicky lebo sa mi to neskutocne pacilo

Na dotek (2004)

Vyborna drama, vyborni herci, vyborna gradacia. U mna skvele!

V jako Vendeta (2005)

avsak doteraz mi nesedi logika tyrania natalie vendetou. no a ten vybuch.