• Telenovela

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Jednoznacne uplne najslabsi diel. Jennifer Lawrance tu tak neskutocne prehrava, dej je naplneny zbytocnymi scenkami ktore tam vobec nemuseli byt. Keby tu tretiu knihu, ktoru som inak citala dali do povedzme 2,5 hodinoveho filmu malo by to aj grady aj spad. Dalsia vec - ked som to pozerala s priatelom, ktory knihu necital, prezidentka Snow mu prisla ako celkom kladna postava. To asi nie je velmi dobre. Rovnako mi do deja nezapadala Effie Trinket, nevadi mi ze v knihe nebola, vadi mi ze hrala vymyslenu postavu ktoru trapil nedostatok parochni. Celkovo velmi slabe, som rada ze som si to pozerala az neskor a neobetovala som zbytocne na to peniaze v kine.

Zakázaná láska (2008) (seriál)

Nebavilo ma to, takze som to prestala pozerat. Az sa mi nechce verit ze toto je ten vrchol tureckych serialov, taka Gumus, Sila alebo Ezel boli omnoho lepsie

Zmizelá (2014)

Pozor spoilery: Na jednej strane vynikajuca drama. Rosamunde Pike bola fakt skvela. Zacnem negativami - Ale filmu naozaj ulibzila nekonecna stopaz, pretoze aj poslednych 20 minut polavili ako jej herecky vykony tak aj dej. Konkretne som neverila cast ked jej manzel vyznava lasku a ona si uvedomi, ze sa chce k nemu vratit a tiez vysvetlenie o "znasilneni" neposobili vierohodne. Nick sa ukazal ako debil. A zaujimave, ze ako to, ze nikto sa nepytal odkial su krvave flaky na dlazke a na digestore, ze nikto nezistil ze tato zena nebola nikdy tehotna a pod. Tiez to umele oplodnenie, to bolo trohcu divne. Nechapem kto by s takou zenskou ostal. Ben Affleck - moj oblubenec od detstva vsak predviedol super vykon a dokopy to bol fakt skvely film.

Kolonáda (2013) (seriál)

Mne sa to pacilo velmi a preto ide moje hodnotenie aj vyssie. Je to po Meste tienov a Dedicstve/no ano, dedicstvo bolo perfektne, pretoze taku recesiu zo slovenskeho naroda uz asi nezazijem/ prvy slovensky serial ktoremu dam napriemerne hodnotenie a velmi sa tesim, ze sa pripravuje druha seria. Pavol Visnovsky je pan herec a naozaj herecky v tomto pocine absolutne nikto nezaostaval.

Rebelové (2001)

Je to moja nostalgicka spomienka na jeden s najlepsich muzikalov mojej ranej mladosti. Ale nikdy im neodpustim Simona v base.

Doktori (2014) (seriál)

Bolo to vyborne a je mi velmi luto, ze opat dalsi kvalitny serial mizne z nasich obrazoviek, lebo to nie je primitivne burlive vino alebo podobna sraxka. Judit Bardos je moja slovenska hviezda uz od cias Domu, kde predviedla neskutocny vykon a Barta konecne zdatne sekunduje, nakolko ho nemam az tak rada. Skoda slovensky narod skoda, ze sa najradsej krmis primitivnymi serialmi a pohrdas naozaj potencialom.

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Ale ano, na pomery slovenskej alebo ceskej komedie konecne nieco kde som sa aspon trochu zasmiala. Po velmi dlhej dobe.

Flash (2014) (seriál)

Tak Flash je menej temny, s menej charizmatickym hrdinom, s menej dobrym scenarom a prostredim ako Arrow, napriek tomu trha rekordy sledovanosti CW TV. Neviem preco a je mi to jedno, lebo ocakavam pokles, ale jednoducho na Arrow to nema ani zdaleka. Pre mna cisty priemer, dam mu sancu do piateho dielu, lebo chcem vidiet Wentwortha, ale ak bude pribeh nadalej plytky ako toto a hrdina tak neskutocne naivne nevinny urcite to nebude serial pre mna.

Drákula: Neznámá legenda (2014)

Taka klasicka pohodovka ktora by bez Luka Evansa nemala pre mna ziaden vyznam hihi. Vraj vyhlasil ze je gay, dufam ze to nie je pravda, po wentworthovi millerovi by to bolo dalsie obrovske sklamanie a rana pre fanusicky :)

Ona (2013)

Joaquin Phoenix je sice vyborny herec a staci na to, aby utiahol cely film, ale takto znicit potencial filmu som este nevidela. Totiz ten koniec, kedy nie je vysvetlene, co, ako, preco, len sa proste spravi nieco , aby sa film ukoncil, to vo mne zabilo cely zazitok. No a sex s programom, koho toto moze uspokojit na vztah?