• Krátkometrážní

Pod kupolí (2013) (seriál)

Seriál som začal sledovať s veľkým záujmom a vyzeralo to zo začiatku naozaj dobre. Zaujímavý námet a rozvinutie príbehu a po prvých pár častiach som si hovoril že toto možno bude aj za 5* a to aj napriek tomu že mi vadilo že sú tam všetci takí pekní.Je jasné že na castingu do seriálu bol hlavný parameter na výber hercov fyzický zjav. Postupne teda nadšenie upadalo a v polke druhej série som sa prichytil pri tom že som sa pýtal sám seba ako môžem takúto p*čovinu vôbec pozerať. Dejová línia začala mať až príliš silný sci-fi rozmer, postavy sa správali hlúpo, scenár je banálny a nezaujímavý a priznám sa teda že som to v tej polke druhej série rovno sekol a ani som to nedopozeral.

Oteckovia (2018) (seriál) odpad!

nuž nič nové. trápny scenár napísaný na kolene za 5 minút, humor žiadny, dialógy pri ktorých dopredu viete kto čo povie a stále tie isté opozerané tváre. a čo mne ide najviac na nervy sú tie premúdrelé 5 ročné deti ktoré majú také rétorické schopnosti a zrelé vyjadrenia aké by im mohli závidieť mnohí dospelí.Celé zlé

Kohout na víně (2011) odpad!

Myšlienka tohto filmu, v ktorom sa sebavedomý a nezávislý chlap nechá zrazu ovládať panovačnym drzym deckom mi je tak odporná že nejaké tie prípadné klady ktoré to možno má nedokážem brať pri hodnotení do úvahy.

Bruno Mars - Locked Out Of Heaven (2012) (hudební videoklip) odpad!

otrasná pesnička. o trošku ju vylepšil Dash Berlin ale tie vokály pília uši v každom podaní

David Guetta & Sia - Flames (2018) (hudební videoklip) odpad!

jedna zo skladieb pri ktorých nepochopím ich popularitu, ktorá pravdepodobne vychádza len zo zvučných mien a výborného marketingu. Nemelodické, nezaujímavé a po niekoľkých počutiach na nervy idúce po všetkých stránkach. Po tom čo som zhliadol aj video ktoré je totálne od veci sa nedá hodnotiť inak.

David Guetta feat. Zara Larsson - This One's For You (2016) (hudební videoklip) odpad!

otrasná muzika, otrasné vokály od speváčky s odporným hlasom a k futbalu sa absolútne nehodí. videoklip je kvalitný ale to samé o sebe nestačí ani na jednu hviezdu

Soľ nad zlato (1964) (TV film) odpad!

Pri všetkej úcte k našim hereckým legendám, na toto sa fakt neda pozerať. Teatrálnost a neprirodzenost level 1000.

Dva a půl chlapa - Nezájem o kozy (2005) (epizoda)

"Existujú isté hranice medzi zamestnávateľom a zamestnancom spočívajúce v ochrane spomínaného zamestnávateľa pred náhodným pohľadom na zamestnanca potĺkajúceho sa po byte v bombarďákoch" :)

Raubíř Ralf (2012)

Skvelý námet, z ktorého som mal zozačiatku pocit, že toto bude skvelé ale zmenilo sa to na nudný blábol. Zábavných pasáží je pramálo a kvalitná animácia, ktorá už dnes nie je nič výnimočné to nezachráni...