Oteckovia

Rodinný
Slovensko, (2018–2022)

Hudba:

Slavo Solovic

Vladimír Kobielský, Branislav Deák, Filip Tůma, Marek Fašiang, Zuzana Mauréry, Monika Hilmerová, Oliver Oswald, Mary Bartalos, Natália Puklušová (více)

Série(5) / Epizody(772)

Čtyři tatínky svedl osud dohromady v jedné mateřské školce, kterou navštěvují jejich potomci. Advokát Alex, rozvedený Marek, majitel pizzerie Vlado a vdovec Tomáš se snaží vypořádat se svými životy a rolemi otců a partnerů. (TV Nova)

janesX odpad!

Tak táto blbosť s týmto konkrétnym scenárom by nebola o nič horšia ak by nemala scenár vôbec. Už by to síce bolo "reality", ale aspoň herci by po celý čas nevyzerali tak že nasilu niečo musia hrať. Tu asi nejaký kamoš dostal sľúbenú zákazku a konečne sa môže pýšiť že prerazil do slovenskej smotánky. Lenže samotná práca ostane až treťoradá. Nevadí, všetci zúčastnení sa budú robiť, že je to dobré, alebo že to nie je až tak zlé a ťuknú si na ďalšiu spoluprácu. No neviem či títo ľudia už potom žijú v akejsi bubline, lebo pre bežného a nenáročného človeka s mierne zvýšeným IQ toto je zlé, je to veľmi zlé, je to odpad, je to horšie ako odpad, pretože vám to predal niekto s naprostou aroganciou. Ako  plesnivú tortu. Ale čo na tom, veď niekto má prácu, niekomu vyšiel kšeft. A má to dokonca aj divákov, však? ()

Arsenal83

Správa dňa konečne prišla dnes. Po asi 900 častiach tento kult mäknutia mozgu končí. Pamätám si, ako pred rokmi boli v našom krajskom meste zápchy a dopravný kolaps, lebo štyria pandrláci a ich spratkovia prišli do obchodného centra. Ľuďom z toho mainstreamu pekne drbe. Niektoré reakcie na ukončenie tejto zúfalej kraviny sú naozaj vtipné. Napríklad: "Konečne to končí. Aspoň si ma bude žena po večeroch viac všímať." ()

MM_Ramone odpad!

Mojej priateľke Evke sa tento televízny seriál hodne páči. Pravidelne ho sleduje a dokáže sa pri ňom aj dobre pobaviť. Pozná všetky postavy, má rada jednoduchý rodinný zábavný formát, dokáže oceniť herecké výkony vrátane tých detských. "Oteckovia" sa jej páčia. Evička je milá, dobrosrdečná, úžasná žena. Je to moja láska, ale tento komentár nepíše ona. Píšem ho ja, starý ufrflaný cynik MM_Ramone. A ja hovorím, že je to poriadna pičovina. Je to stupidný markízacký odpad! ()

milhouse86 odpad!

Otec na tom dosť frčí, takže som žiaľ nejaké útržky videl. Scenáristky očividne čakávajú na nejakého tretiaka pred školou, zmlátia ho, ukradnú mu slohovú prácu a tú vydávajú za scenár. Katastrofálne herecké výkony. Dnes som sa dočítal, že oslavujú 500 častí. 500 časti odpadu, dna. Ale nie totálneho. Stála čakám na reality show Nahá farma varí lepšie ožeň ma. ()

BY100 odpad!

sračka nad sračky. a to mi stačí "sledovať" útržkovite popri slaboduchých jedincoch v našej domácnosti. fakt nechápem, ako je nikto schopný vyprodukovať takú kopu nezmyslov, ktoré som tam zachytil ahá, ono to píšu scenár nejaké baby - dokonca som s nimi zahliadol tiež nejaký rozhovor, to fakt stálo za to a ich diagnóza bola potvrdená klamstvo na dennom poriadku, okydávanie, podvádzanie - a toto sledujú, čo v širikom ďaekom okolí som zachytil prevažne školopovinné deti a keď sa k tomu žiaľ pridá manželka, ktorá podobné sračky hlce tiež, je nejaký protest úplne zbytočný ()

• Děti, které hrají v seriálu, musely jít do 9 hodin večer spát a před natáčením musely odevzdat mobily. (SONY_)
  • Na maskování Jána Koleníka, který hraje živou sochu, bylo spotřebováno až 15 zlatých sprejů a celý proces trval asi hodinu. (SONY_)
  • V prvej sérii bola právnická kancelária Alexa Beckera (Branislav Deák) v polyfunkčnom objekte Twin City v Bratislave. Z neznámych dôvodov však od druhej série bola kancelária "presunutá" do kancelárskej výškovej budovy na Mlynských Nivách. Interiér a architektúra kancelárie ostali nezmenené, zmenil sa však "výhľad" z okien a exteriéry. V seriáli nikdy nebolo vysvetlené ako sa kancelária zázračne presunula do inej budovy a postavy o nej celý čas hovoria, akoby bola od začiatku na tom istom mieste. (matthew.17)