Prothean

Prothean

2 body

• 18.10.2016  14:51

Illya odvedl dobrou práci. Bál jsem se, že to bude jen pár vypiplaných záběrů POV, ale film měl nakonec i celkem dobrý příběh, který jsem dokázal i nějak vstřebat. Akčních záběrů je ve filmu opravdu dost a snímek mě víc než překvapil.

• 30.3.2015  23:56
    Čas na dobrodružství (TV seriál) (2010)

Tak tohle je spojení snad všeho... Děj ve fantasy prostředí s relativně zvláštním, až věkově mnohdy poskakujícím humorem, který je mimochodem naprosto geniální a každá věková skupina jej vnímá jinak, ale zároveň se tomu všichni zasmějí nebo aspoň pohnou koutkem úst. Vzhled postav a prostředí prvně budí dojem pohádky pro malé děti, ale zároveň tomu tak není. Humor je mnohdy oplzlý a zase zapůsobí jinak na dospělého, teenagera nebo dítě. Navíc fakt nechápu, že to všechny generace diváků baví, asi to úžasně optimisticky naladěnou atmosférou, kterou seriál vydává a když na něj koukám, nedokážu myslet na nic jiného, než na to kdo další políbí Jakovi zadek. GENIÁLNÍ...

• 21.5.2014  00:00
    Robocop (2014)

Ani se nedivím, že to byl propadák... Tvůrci na něm sice vydělali nějakých 140 miliónů dollarů, ale to jen díky názvu filmu a nadšeným fanouškům co si z nostalgie zašli do kina, ale asi neodcházeli s radostí. Efekty, kamera i obsazení jsou asi nejlepší vlastnosti filmu, příběh není ničím zajímavý a co se týče porovnání s původním RoboCopem z roku 1987, tak tyto dva filmy jsou k sobě blízko, asi jako křesťané k muslimům. Jediná společná věc je název filmu, jinak nic víc a to ani jméno hlavního hrdiny není stejné.

• 18.5.2014  19:54
    Godzilla (2014)

Po vizuální stránce je to výborný, pohyby sice vypadají dost podobně těm ve filmu Pacific Rim, ale i tak to nijak nekazí požitek z filmu. Nelíbí se mi, že tvůrci přidali Godzille rovnoprávného soupeře a to hned dva. Obě dvě jakási stvoření (ve filmu nazýváni MUTO) mi po celou dobu kazili dojem z filmu. Jde vidět že se tvůrci inspirovali filmem Gamera vs. Kontragaos (japonský film kde má Godzilla akorát jiné jméno). Navíc tím, že se film zabývá spíše těmito dvěma příšerami, které jsou ty zlé a vražedné, má Godzilla ve filmu roli jakéhosi hrdinského zachránce a spasitele a po zhlédnutí filmu si říkáte ''sakra neměl by se ten film spíš jmenovat Godzilla vs. dvě svině co chtějí zničit svět''. Popravdě jsem na ten film šel do kina jen kvůli Bryanu Cranstonovi (jsem velký fanoušek Breaking Bad) a nakonec mi ho stejně po dvaceti minutách zabili... Nakonec ale nová Godzilla nedopadla tak špatně jak jsem se obával.

• 6.5.2014  14:21
    Bastardi 3 (2012)

To je taková sračka, že mi z toho chtěj tak akorát krvácet oči. Nedávám tomu ani jednu hvězdičku, protože jsem se u týhle totální kokotiny ani nezasmál a to ani tý příšerný kameře, která má bejt jakože ''akční''

• 26.2.2014  23:50
    Crazy Joe (2013)

Typická ''Stathamovka'' mám ho rád jako herce, ačkoliv většina jeho filmů nejsou přímo trháky co by vydělávaly milliardy dollarů týdně, ale aspoň dokáže z filmu s nevelkým rozpočtem udělat něco zajímavého a akčního. I když Crazy Joe (Redemption) se mi zdá ze všech typických ''Stathamovek'' asi nejslabší, Jason se zde zabývá bohem, city nebo zkažeností světa. Až mi to trochu připomíná spíše depresivní citovku než akční ''Stathamovku''. Ale i tak mě v tomto filmu nezklamaly jeho typické akční scény.

• 6.1.2014  22:11

Díl od dílu horší a horší... Přehnané akční scény ve kterých auta vidíte pouze ve vzduchu nebo jak se řítí rychle po dálnici, ale to pouze pokud vedle nich jede tank, který po nich zároveň střílí. Nejen Walkerova smrt, ale tento díl, mi sám o sobě opravdu znechutil představu na další díly Fast and Furious, a proč? Z Vin Diesela se najednou stal super-man, který zachraňuje lidi pomocí skoků z auta jedoucího něco kolem 300 km/h (nemusím ani dodávat, že Dieselův záchranný skok všichni přežijí bez jediného škrábance), Ať máte tank, letadlo, formuli, Dodge Charger nebo Trabanta všechno jede/letí stejnou rychlostí a nakonec tu nesmí ani chybět nekonečná runway, kde hodní a zlí mají přestřelku jak z westernovky nebo se mlátí na střeše aut a nebo skáčou s auty skrz letadlo a to všechno je dovršeno smrtí jednou z nevýrazných postav. Nevadí... ukončíme to grilovačkou, dáme si pivo, vyrovnáme se smrtí hanovi přítelkyně, zavzpomínáme na staré dobré časy a jdem točit další nesmyslný díl... Avšak potom co oplakáme Walkera a digitálně uděláme ve filmu jeho druhou smrt.

• 25.8.2013  14:04

3 hvězdičky za ty prciny toť vše...

• 24.8.2013  02:32
    Žralok útočí 2 (2000)

Skvělý Zetkový film který si ve své kategorii zaslouží maximálně ještě míň procent něž kolik má, větší hovna na scénář už nikdo snad ani vyblejt nemůže! Efekty vypadají jak kdyby je dělali indičtí grafici ze studia co kopíruje filmy od Bollywoodu. Akorát mi to připadá jak zprznění spielbergových Čelistí a nakonec se z toho ještě vyklube podvodní přestřelka ale nestřílí se harpunami ale klasickými 9mm glocky, akorát místo negrů to jsou žraloci na které se pálí projektily. Jediný důvod proč jsem tuhle ultra-mrdku 3000 dokoukal dokonce je takový, že jsem přišel ve 2 ráno domů namrdaný z hospody a v televizi nedávali nic jiného čemu bych se zasmál.

• 10.4.2013  23:09

Tenhle film je docela přínosný soudek do světa Mass Effectu. I když styl japonského anime mi nepřijde zrovna optimálním pro film s náměty ME ale jinak úžasný alternativní příběh Jamese Vegy mezi obdobím kdy byl Shepard 2 roky mrtvý. Vývojáři si ve filmu naštěstí nic nevymýšlely a ponechali zde typické prvky pro ME, Jamese Vegu dokonce daboval stejný herec který jej dabuje ve hře a film se vlastně odehrává těsně před začátkem příběhu ve druhém díle ME. Až je mi až líto že ten film není hraný a plus k tomu celkem krátký. Pro fanoušky Sheparda a série ME je tento film povinnost!

• 9.12.2012  01:19
    Méďa (2012)

Plyšový medvídek co hulí, chlastá a šňupe kokain? Který vznikl z vánočního přání malého osamělého chlapce? Z toho se může vyklubat jen naprosto geniální film. Dle mého názoru je Seth MacFarlane velmi nedoceněným tvůrcem filmů a zaslouží si větší pozornost, jste-li fanoušci Family Guy jako já rozhodně poznáte humor a styl vtipů, které jsou pro Setha charakteristické. Jeho humor je typický originalitou, ironií a nebo třeba urážení židů a menšin, proto jeho humor miluju na rozdíl od ostatních se nebojí říct pravdu o lidech a jejich nedostatcích což z něho dělá opravdu velmi vtipného člověka. K filmu žádné negativní připomínky nemám ale to je věc názoru a pokud nejste zahořklí černí buzerantský židi bez jakéhokoliv smyslu pro humor nad filmem se teoreticky vzato nepřestanete smát.

• 8.8.2012  23:24
    Video Game High School (TV seriál) (2012)

Na obyčejný web-seriál mělo všech 9 dílů hezké vizuální efekty, Freddymu Wongovi se tohle fakt povedlo, a o téhle škole se nejspíš zdá ve snech každému hráči videoher. Každopádně herecké výkony nebyly až zas tak úžasné ale to se dá pochopit když je to seriál, který nahrajete zdarma ke shlédnutí na Youtube, ale jednotlivé díly mohli být o něco delší mohli mít alespoň tak dvacet minut, protože u tohohle seriálu je hodně co ukázat.

• 24.6.2012  01:07

Dalo by se říct, že je to ''taková ta oddechová komedie''. Některé scény byly povedené a některým se dalo dokonce i smát, ačkoliv to trochu připomíná Bessovu trilogii filmů Taxi a film Kurýr s Jasonem Stathamem. Film je podle mě docela zbytečně dlouhý takže počítejte, že přibližně po prvních 60ti minutách vás film přestane bavit a zbylých 30 minut vás bude nudit a ke konci filmu vás stejně nic nepřekvapí, protože to končí klasickým happyendem.

• 11.6.2012  22:13

Má hlas jako jeho 14ti leté fanynky. Z jeho hudby je mi na zvracení, ale pravda je taková, že jenom on může mít všechny hatery, kritiky, blogery a vůbec klidně i všechny lidi ''na háku''. Tenhle dokument je spíše sestřih videosekvencí z jeho koncertů a různých turné a vůbec to není nijak záživné troufal bych si říct že ani pro jeho fanoušky. Dokument byl spíše natočen jen díky tomu co dokázal, po uploadnutí jeho videí na youtube, na kterých jako 14ti letý zpívá se za pár let stal nejbohatší a nejznámější své generace. Jeho zásluha na jeho slávě rozhodně nebude 100% ale stejně si podle mě zaslouží uznání.

• 27.5.2012  22:32

Tohle pokračování není nijak zvlášť strašidelné, scény jsou pouze furt dokola opakovány a ve filmu se jedině objeví pár nových scén kde jde vidět obrys ''démona'' a na rozdíl od Peliho jedničky vám tohle pokračování s Paranormal Activity 2 nepřipadá nijak zvlášť strašidelné spíš je to jako jeden film který se furt dokola opakuje akorát na jiných místech a jinými herci kromě Katie Featherston ale ta se ve filmu ukáže asi tak po dobu cca 2 minut.

• 3.5.2012  14:43

Film je na české poměry dobrý, zábavný a rozhodně né k zahození. Sice je příběh přehnaný (cestování v čase, měnění budoucnosti atd.) a vyskytuje se v něm dost profláknutá reklama na žvejky orbit ale na konec jsem se stejně zasmál a byl jsem docela překvapený. Nevím jestli tenhle film zrovna stojí za vstupenku do kina ale za shlédnutí rozhodně stojí!

• 7.4.2012  00:11
    Bastardi 2 (2011)

Co to mělo znamenat? Asi chtěl Tomáš Magnusek ukázat že i Češi z Průhonic dokážou být gangsteři a přitom vše natáčet na kameru akorát namísto youtube se to objeví v českých kinech. Upřímně lituji těch kteří si na film koupily lístek, protože sedět u tohohle hodinu a 40 minut je jako kdybych byl nesmrtelný a čekal na smrt. Tomuto filmu chybí jakákoliv náplň, střih a soundtrack a po celé té dlouhé době kdy čekáte že film v něco vyústí, to skončí na úplně stejném místě kde to začalo a vy jen můžete litovat toho promarněného času nebo utracených peněz.

• 29.1.2012  00:38

Tenhle film je klasickým případem úspěšného dramatu který sám o sobě stojí za nic, celé je to jen o tom jak shánění drogy - aplikují drogy - shánějí drogy a tak dále. Pak v tomto filmu akorát uvidíte to čím chtějí děti a teenagery odlákat o drog a to tak že u každého charakteru jsou vyobrazeny scény, které přesně poukazují na to čím by si děti nebo teenagery měli procházet pokud drogy budou brát. U dívky je to prostituce, u babička zase úplné zbláznění z její nadváhy a následného polykání prášků po tuctech, u Harryho je pro změnu infekce ruky, která vede k její amputaci a u Tyrona je to vězení. Kdyby to bylo dobré alespoň jako odstrašovací snímek pro ty děti, ale takhle to není ani dobrý film jenže každý akorát roní slzy a přeje si aby to obře dopadlo jediný dobrý nápad byl styl natáčení ve kterém se používaly zrychlené záběry, rybí oko, nebo rozdělení jednoho snímku na dva tudíž jeden snímek natáčeli 2 kamery. Jste-li fanoušci Leta nebo jste jen zkouření a chcete se něčemu zasmát je tenhle film optimální.

• 26.12.2011  03:33
    Hop (2011)

Ani nevím jak tento film chápat, nejlepší charakteristika je asi ''Americká'' slátanina s dobrým nápadem, ale naprosto katastrofickým zpracováním. Nevím jestli to jsem jen já ale ve všem tam vidím vánoční prvky místo elfů jsou zajíčci místo sobů jsou kuřata a že velikonoční zajíček létá na velikonočních sáních ? tohle se dá opravdu jen vidět v Americe. Navíc 3/4 filmu se vám akorát bude motat dohromady a aby si po hodině hrdina konečně uvědomil to o čem měl být tento film tedy o tom jak se stát velikonočním zajíčkem, naprosto to nechápu takže na filmu je jen hezký a roztomilý velikonoční zajíček který je výtvorem grafiků a závěrem se tento film jeví jako špatný, rodinný vánoční snímek akorát ve velikonočním přesně tyto filmy se používají na zaplnění televizních programů.

• 29.10.2011  20:00

Výborný film s dech beroucí realistickou grafikou a efekty, v dění celého filmu je pořád na co se koukat a akčními scénami tento film jen přetéká. Spielberg udělal naštěstí dobře a držel se klasického scénáře od Hergého, ani nevím co bych k tomuto filmu dále dodal, asi jen to že do kina na to chodí spoustu nevychovaných dětí, které to za půl hodiny přestane bavit a lítají tam po sále nebo řvou. :D

• 18.10.2011  18:05

Co dodat ? nebo spíš co vychválit ? v tomto případě je to to druhé film je až neuvěřitelně nudný a všechen jeho úspěch patří jedině tak Johnnymu Knoxvilleovi. Celý tento film působí zmateně a dodnes nevím co si autoři od tohoto filmu slibovali a Johnny to je vynikající herec, kterého bych v pohodě dokázal srovnat s takovým Stillerem nebo Careym akorát po Johnnym není tolik poptávky.

• 30.8.2011  21:43

Po shlédnutí tohoto filmu mi bylo až docela líto Brosnana ala nezapomenutelného 007 a představitelky Sarah Conorové z terminátora, Lindy Hamiltonové, jelikož je to katastrofický film jsem velmi málo akce málo lávy, napětí a sopečné činnosti, pokud se tedy chcete na tento film podívat v naději že budete obohaceni o výborný film s napětím a ničivou přírodou budete zklamáni, více jak půlku filmu Pierce akorát létá okolo sopky se spolupracovníky a snaží se zjistit zdali to bouchne nebo nebo ne a už to znamená že děj je tak trochu ''profláklý'' protože každému je jasné že sopka vybouchne ovšem při zdlouhavém nedělním odpoledni proč se na film nepodívat.