Video Game High School (2012) (seriál)

Na obyčejný web-seriál mělo všech 9 dílů hezké vizuální efekty, Freddymu Wongovi se tohle fakt povedlo, a o téhle škole se nejspíš zdá ve snech každému hráči videoher. Každopádně herecké výkony nebyly až zas tak úžasné ale to se dá pochopit když je to seriál, který nahrajete zdarma ke shlédnutí na Youtube, ale jednotlivé díly mohli být o něco delší mohli mít alespoň tak dvacet minut, protože u tohohle seriálu je hodně co ukázat.

Bastardi 2 (2011) odpad!

Co to mělo znamenat? Asi chtěl Tomáš Magnusek ukázat že i Češi z Průhonic dokážou být gangsteři a přitom vše natáčet na kameru akorát namísto youtube se to objeví v českých kinech. Upřímně lituji těch kteří si na film koupily lístek, protože sedět u tohohle hodinu a 40 minut je jako kdybych byl nesmrtelný a čekal na smrt. Tomuto filmu chybí jakákoliv náplň, střih a soundtrack a po celé té dlouhé době kdy čekáte že film v něco vyústí, to skončí na úplně stejném místě kde to začalo a vy jen můžete litovat toho promarněného času nebo utracených peněz.

Hop (2011)

Ani nevím jak tento film chápat, nejlepší charakteristika je asi ''Americká'' slátanina s dobrým nápadem, ale naprosto katastrofickým zpracováním. Nevím jestli to jsem jen já ale ve všem tam vidím vánoční prvky místo elfů jsou zajíčci místo sobů jsou kuřata a že velikonoční zajíček létá na velikonočních sáních ? tohle se dá opravdu jen vidět v Americe. Navíc 3/4 filmu se vám akorát bude motat dohromady a aby si po hodině hrdina konečně uvědomil to o čem měl být tento film tedy o tom jak se stát velikonočním zajíčkem, naprosto to nechápu takže na filmu je jen hezký a roztomilý velikonoční zajíček který je výtvorem grafiků a závěrem se tento film jeví jako špatný, rodinný vánoční snímek akorát ve velikonočním přesně tyto filmy se používají na zaplnění televizních programů.

Justin Bieber: Never Say Never (2011) odpad!

Má hlas jako jeho 14ti leté fanynky. Z jeho hudby je mi na zvracení, ale pravda je taková, že jenom on může mít všechny hatery, kritiky, blogery a vůbec klidně i všechny lidi ''na háku''. Tenhle dokument je spíše sestřih videosekvencí z jeho koncertů a různých turné a vůbec to není nijak záživné troufal bych si říct že ani pro jeho fanoušky. Dokument byl spíše natočen jen díky tomu co dokázal, po uploadnutí jeho videí na youtube, na kterých jako 14ti letý zpívá se za pár let stal nejbohatší a nejznámější své generace. Jeho zásluha na jeho slávě rozhodně nebude 100% ale stejně si podle mě zaslouží uznání.

Paranormal Activity 3 (2011)

Tohle pokračování není nijak zvlášť strašidelné, scény jsou pouze furt dokola opakovány a ve filmu se jedině objeví pár nových scén kde jde vidět obrys ''démona'' a na rozdíl od Peliho jedničky vám tohle pokračování s Paranormal Activity 2 nepřipadá nijak zvlášť strašidelné spíš je to jako jeden film který se furt dokola opakuje akorát na jiných místech a jinými herci kromě Katie Featherston ale ta se ve filmu ukáže asi tak po dobu cca 2 minut.

Tintinova dobrodružství (2011)

Výborný film s dech beroucí realistickou grafikou a efekty, v dění celého filmu je pořád na co se koukat a akčními scénami tento film jen přetéká. Spielberg udělal naštěstí dobře a držel se klasického scénáře od Hergého, ani nevím co bych k tomuto filmu dále dodal, asi jen to že do kina na to chodí spoustu nevychovaných dětí, které to za půl hodiny přestane bavit a lítají tam po sále nebo řvou. :D

Čas na dobrodružství (2010) (seriál)

Tak tohle je spojení snad všeho... Děj ve fantasy prostředí s relativně zvláštním, až věkově mnohdy poskakujícím humorem, který je mimochodem naprosto geniální a každá věková skupina jej vnímá jinak, ale zároveň se tomu všichni zasmějí nebo aspoň pohnou koutkem úst. Vzhled postav a prostředí prvně budí dojem pohádky pro malé děti, ale zároveň tomu tak není. Humor je mnohdy oplzlý a zase zapůsobí jinak na dospělého, teenagera nebo dítě. Navíc fakt nechápu, že to všechny generace diváků baví, asi to úžasně optimisticky naladěnou atmosférou, kterou seriál vydává a když na něj koukám, nedokážu myslet na nic jiného, než na to kdo další políbí Jakovi zadek. GENIÁLNÍ...

Kurýr expres (2010)

Dalo by se říct, že je to ''taková ta oddechová komedie''. Některé scény byly povedené a některým se dalo dokonce i smát, ačkoliv to trochu připomíná Bessovu trilogii filmů Taxi a film Kurýr s Jasonem Stathamem. Film je podle mě docela zbytečně dlouhý takže počítejte, že přibližně po prvních 60ti minutách vás film přestane bavit a zbylých 30 minut vás bude nudit a ke konci filmu vás stejně nic nepřekvapí, protože to končí klasickým happyendem.

Daltry Kelhůn (2005)

Co dodat ? nebo spíš co vychválit ? v tomto případě je to to druhé film je až neuvěřitelně nudný a všechen jeho úspěch patří jedině tak Johnnymu Knoxvilleovi. Celý tento film působí zmateně a dodnes nevím co si autoři od tohoto filmu slibovali a Johnny to je vynikající herec, kterého bych v pohodě dokázal srovnat s takovým Stillerem nebo Careym akorát po Johnnym není tolik poptávky.

Requiem za sen (2000)

Tenhle film je klasickým případem úspěšného dramatu který sám o sobě stojí za nic, celé je to jen o tom jak shánění drogy - aplikují drogy - shánějí drogy a tak dále. Pak v tomto filmu akorát uvidíte to čím chtějí děti a teenagery odlákat o drog a to tak že u každého charakteru jsou vyobrazeny scény, které přesně poukazují na to čím by si děti nebo teenagery měli procházet pokud drogy budou brát. U dívky je to prostituce, u babička zase úplné zbláznění z její nadváhy a následného polykání prášků po tuctech, u Harryho je pro změnu infekce ruky, která vede k její amputaci a u Tyrona je to vězení. Kdyby to bylo dobré alespoň jako odstrašovací snímek pro ty děti, ale takhle to není ani dobrý film jenže každý akorát roní slzy a přeje si aby to obře dopadlo jediný dobrý nápad byl styl natáčení ve kterém se používaly zrychlené záběry, rybí oko, nebo rozdělení jednoho snímku na dva tudíž jeden snímek natáčeli 2 kamery. Jste-li fanoušci Leta nebo jste jen zkouření a chcete se něčemu zasmát je tenhle film optimální.