Reklama
Reklama
ČSFD projekce
Nikdy se nepouštěj
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
61. nej uživatel Německo
4 fanoušci
/ 3 body
Tine
Darmstadt
Německo
Darmstadt
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Dokumentární
Dobrodružný
film
seriál
TV film
koncert
pořad
USA
Velká Británie
Německo
Francie
Česko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Pink Floyd: Živě v Pompejích
(1972)
Adamova jablka
(2005)
Sedmý kontinent
(1989)
Excalibur
(1981)
Svéráz národního lovu
(1995)
Černý Petr
(1963)
Albín jménem Noi
(2003)
Adelheid
(1969)
Terminátor 2: Den zúčtování
(1991)
Uprchlík
(1993)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
61. nej uživatel Německo
3 body
Fanklub
(4)
Andy.
simonkey
kona111
Filolopus
Časové pásmo bylo změněno