• Fantasy

Million Dollar Baby (2004)

Nemám pana "přezrátého pomeranče" rád, ale pro tentokrát musím udělat výjimku a ač opravdu NERAD, tak musím položit pět řádných hvězd. Sice první polovina trpěla občasnou hluchotou a Freeman tam hrál 56. kolo u vozu, ale to všechno spolehlivě schlamstla a zametla pod stůl druhá polovina filmu, kdy sme doma seděli a bez keců čuměli. :-) Plánoval jsem 4 klacíky, ale pak jsem se ještě jednou podíval na scénu se zdechající (ale kurva dokonalou) Hilary Swank a nešlo jinak, než polnej počet ostrých :-) Tak Pane VýchodníLesíku, poprvé a naposled máš ode mě plnej počet :-)

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Po první sérii jsem chtěl dát 4 *, ale bohužel jsem pak viděl druhou a třetí sérii a musel jsem to shodit na 2 *. Seriál je neuvěřitelně sprostý, v každém díle (od druhé série) najdete trapnou absurditu, která pobaví asi opravdového retarda. Dalším dílem, který mě nutí podhodnocovat je do očí bijící lacinost. Od druhé série je to lacinější a lacinější a lacinější. Navíc samotný příběh je pokřivený, jak záda Quasimoda. Ovšem, tak pekelně trapné jako Inbetweeners to není (sice to s žánrem nemá co dočinění, ale je to klasická VB vulgární produkce), ale zřejmě se asi tenhle seriál v prázdných a nesmírně tupých dialogách od Inbetweeners ztotožnil. Další průser jsou nepříjemní herci. Vlastně kromě Lauren Sochy je to tragédie. A poslední průšvich je uplakanost seriálu. Sakra ať něco natočí Frantíci, ty to s citama umí.

Mrtvý sníh (2009)

Já sem na tenhle film šel s tím, že to bude komediální blbůstka. Splněno!!! :D:D:D No je tam pár blbostí, čert to vem, já si to užil.

Muž z oceli (2013) odpad!

****Bacha, tento komentář může být tak i trochu spoiler**** Hopkám si tak lehce do kina v malém malebném městečku Middletown v NY a míjím natěšené amíky, kteří se hrnou do kina na premiéru nového Supermana. Bla bla bla Hodně ve zkratce - Kromě Russela tam nikdo neumí hrát. Čeká vás vůbec nejhnusnější Lois všech dob. Superman umí jenom jeden pohled. Kevin Kosťa zařve nejtrapnější smrtí na světě a vůbec všechny jeho herecký výstupy jsou neuvěřitelně debilní. Příběh je miliardakrát přepraný a je to ukrutná nuda. Tedy celý film je neuvěřitelně nudný. Zimmer složil zase klasu, takže hudba taky smrděla nudou. Prostě by se film měl přejmenovat na "Ubožáky" nebo "Neznabožské házení stupiditou. Nechoďte na to.

Nabitá zbraň 1 (1993)

Ten film je obyčejná nuda a zasmál jsem se asi jen 3x. Chtěl jsem dát 1 hvězdu, ale za scénů s Brucem Willisem, u které sem se málem smíchy pochcal, dávám za 3 klacky :-) Kvůli té scéně to stojí za to vidět :-)

Nauka o snech (2006)

Ubohá trapná sr*čka, u které se člověk nudí, kroutí hlavou a ještě se za skoro celý film cítí trapně... Hvězdičku dávám za toho punkáče...

Nežádej svůj poslední tanec (2001) odpad!

Stilesová je odpudivá, smradlavá a úlně HNUSNÁ! Stejně jako ta její finální popová scéna. Bych chcípl :p

Ocelová pěst (2011)

Jackman a efekty... za to ty dvě hvězdy... Ať mi ale někdo vysvětlí zbytek filmu a zbytek herců! De*ilita ječící z každé 10. sekundy a navíc celé to podtrhávalo stupidní nafrněné malé dítě, které neumělo hrát. Sáááákra, tohle bylo peklo. Jackmane vrať se k x-manům a přestaň točit sra*ky, prachy snad už vydělávat nepotřebuješ.

One Piece (1999) (seriál) odpad!

Shrnu to 1-70 epizody : Ubrečená nuda, brutální stupidita 70- 160 epizody : Hrozná prdel, seriál začal být zajímavý a konečně se tam začalo něco dít. 160 - 240 epizody : Seriál se začal opakovat, ovšem dost se přitvrdilo. 240 - 310 : Seriál začal bejt nezajímavej, nudnej a natahovanej. Ani jedna z postav už mě nebaví... 310 - 363 : Stala se z toho infantilní demence, které nebere konce... Končím s tímto seriálem a vzdávám boží ódy na Dragon Ball Z - jediné právě Anime, které nezatěžuje diváka stupidními uplakanými scénami, rádoby zamotaným a zvratovým dějem. Jediné Anima, které obsahuje jednoznačné dobro a zlo, které si vydatně dá přes držku.