Řeč lásky (2010)

Krásný příběh, který dokazuje, ze ne vzdy jsou slova zapotřebí :-) Moc povedený remake, ale originál je přece jenom originál. Za mě 4*, protoze kdyz ji miluješ, není co řešit :-)

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Twilight dělí diváky do dvou skupin. Na ty, kteří ho nemohou ani vystát a na ty, kteří ho zboznují. Já jsem teda četla zatím jen první díl, ale jsem nadšená. Co se týče zatím posledního dílu, tak bych si ho dala klidně ještě jednou. První půlka byla vtipná, krásná, romantická, druhá půlka akční a napínavá, konec byl perfektní. Pro mě zatím nejlepší díl. Nejlepší scény: Příprava svatby, vzepření se Jacoba Samovi, přeměna Belly. Nejsympatičtější postavy: Alice (Ashley Green), Jasper (Jackson Rathbone), Rosalie (Nikki Reed) :o)

Tom a Jerry: Kouzelná neštěstí (2010)

Toma a Jerryho miluju, proto tenhle pouhý sestřih byl pro mě trošku zklamáním, takže ubírám jednu hvězdičku. Taky mohli vymyslet něco nového ;-)

Asterix dobývá Ameriku (1994)

Z Idefixe udělali Dogmatixe, Obelix je nadabovaný jako kdyby měl přiskříplý koule, celkový dabing je příšerný a děj stojí za prd. Slabé 3* :-/

Směr jih (1994) (seriál)

Tenhle seriál se na začátku tvářil nevinně. Když ho před několika lety dávali v TV, občas jsem se mrkla na nějaký ten díl, ale teď, když se mi poštěstilo a mám tu možnost slédnout ho úplně od začátku, tak zjišťuju, že tak nevinný zase není. Pár počáteních nezávislých dílů s dávkou kanadského humoru časem vystřídaly i díly vážnější a pochmurnější. Postupem času můžeme nahlédnout i do Fraserova nitra (např. viz Viktorie - mimochodem jeden z nejhezčích dílů), děj nás zavádí i do Rayovy rodiny a jak už zde bylo řečeno - když se k nim přidá i Diefenbaker, Fraserův mrtvý otec, sem tam i Rayovo duchové, k tomu ještě jeho sestra Francheska, tak to opravdu nemá chybu. Zdánlivě jednoduchý seriál, ale vždyť přece ... V jednoduchosti je krása ;) No řekněte, kdo by nechtěl mít v domě takového gentlemana? :) Oblíbené postavy: Snad všechny + Diefenbaker ;)

Romeo a Julie (1996)

Jako milovnice Shakespeara tohle moderní zpracování prostě nedokážu přenést přes srdce. Každý film je něčím jedinečný a neměl by se srovnávat s jiným, ale nemůžu si pomoct ... zpracování z roku 1968 je prostě jedinečný, stará dobrá klasika. Ovšem hudba byla opravdu povedená :o)

Tajemství loňského léta 3 (2006) odpad!

Tak tenhle film je snad vtip a to hodně špatný. Tyhle filmy by neměly vůbec vznikat. Je to jen mrvení originálu :-/

Into Temptation (2009)

Upřímně jsem vůbec nevěděla, co od tohoto filmu očekávat (vzhledem k tomu, že zde zatím není jeho obsah). Hlavním důvodem, proč jsem ho chtěla vidět, byla Kristin Chenowth, kterou jsem už dlouho chtěla vidět ve vážnější roli (než například v Pushing daisies nebo Rodinná dovolená a jiná neštěstí). A musím říct, že nezklamala. Ovšem čekala jsem, že zde bude mít trochu více prostoru. Nicméně ani ona nevytáhla film na vyšší úroveň. Příběh nic moc, zdlouhavý a téměř o ničem. Za Kristin 2*.