Na cestě - Na cestě po Korsice (2011) (epizoda)

Divoká Korsika, chtělo by se říci. Ale tvůrci to pojali tak, že vlastně jeden by ani neměl moc zájem se tam vydat.

PopStory - Tváře a hlasy (2016) (epizoda)

Z dnešního pohledu vlastně to důležité je, že mnozí ti, co tu vzpomínají, už dneska nežijí, takže kdo by dnes ještě na ty padesátky a šedesátky vzpomínal?

Poklady ve stínu pyramid (2020) (TV film)

Velkolepé, viděl jsem už i jiný dokument o novém Velkém egyptském muzeu, ten byl spíš o tom, jak se tam stěhovaly sbírky a hlavně faraoni. Toto je zaměřené na výstavbu jako takovou. Dokument taky ukazuje na otázku, jestli by se památky z jiných muzeí, které byly kolikrát ukradeny a odvezeny, mají vrátit zpět do Egypta.

Chobotnice - Epizoda 5 (1987) (epizoda)

Advokát Terassini je fakt řezník, neštítí se poslat svoje pistolníky ani do kláštera.

Nula nula nula (2020) (seriál)

Jako dobrý, ale zase tam moc mě to nechytlo. Je to vlastně takový dokument, jak drogy putují z Mexika lodí přes Afriku až do Itálie a každý si chce z výdělku ukrojit co možná nejvíc.

Gordon Ramsay: Do neznáma - Metropole indického koření (2020) (epizoda)

Gordon tentokrát v jihozápadní Indii tentokrát v samém centru koření. Tentokrát se utkává s místní kuchařkou a ve finále vaří pro její kamarádky. A jak dopadl? Jako dobrý, ale dámy to mají rády ještě ostřejší.

Machete zabíjí (2013)

Pořád je to hrozná blbost, tentokrát to ani nijak nekončí.  Charlie Sheen jako prezident a  Mel Gibson jako šílený vědec jako ze sci-fi  bondovky Moonraker. A k nim řada dalších zajímavých áčkových tváří a malých čučkách.