Marina (2006) (seriál) odpad!

Viděla jsem víc dílů, než je mi milé a co se týče dojmů - všemi zatracovaná Tisíc a jedna noc je vedle tohohle velmi seriozně natočené psychologické drama pro náročné publikum, takže si to asi dokážete představit. Krom toho takového slabocha v hlavní roli jsem už neviděla věky.

Šťastní až do smrti (2011) (seriál)

PRVNÍ SÉRIE - obsazení ač dobře zvolené, nevyvolává skoro žádné sympatie, ale po sedmi dílech můžu říct, že postavou, která se mě dostala alespoň trochu pod kůži je Penny, s níž se pojí většina nejvtipnějších situací (viz. Hitler nebo Hipsters).Jednoduše řečeno nebylo to špatné, ale místy ty rádoby vtipné věci vyzněly až moc šíleně. DRUHÁ SÉRIE má sice slabší rozjezd, ale od desátého dílu jde úroveň výrazně nahoru a poslední díl by si právem zasloužil plný počet. Konečně doceňuji mega rychlé dialogy, skvělou sehranost a přirozenou interakci téhle trochu ujeté partičky. "Save the drama for Wilmer Valderrama."

Milionářská bydlení (2004) (seriál)

Dokument, o tom jaký bydlení si vybere člověk, jehož jedinou starostí je, jestli zvolit anonymní bankovní účty na Kajmanech nebo ve Švýcarsku. Prvních dvacet minut každého dílu hltám jak smyslu zbavená, potom vystřízlivím a dojde mi, že diamantový madla v koupelně prostě mít nikdy nebudu a k životu mi stačí i menší prostor než byt o velkosti dvou fotbalových hřišť. Po vystřízlivění přichází nechuť a opovržení lidmi, kterým slova jako skromnost a účelnost už dávno nic neříkají a ke konci pořadu jsem jen totálně znuděná tím až místy absurdním přepychem.

Síly temna (2006)

Spoiler !!! Parta náctiletých hezounů s vizáží Roberta Pattinsona a schopnostmi Harryho Pottera, je cool a na výsost populární elita místí soukromé střední školy, kam rodiče podle celkově temně ponuré atmosféry budovy a přilehlého lesíka (parku)odkládají děti spíše za trest. Jejich úžasně blazeovaný život bohužel naruší příchod nového studenta, rovněž kouzelníka/čaroděje, který trpí závažnými psychickými problémy, ve výsledku snad nikoho nepřekvapí, že hodlá místí zlatou mládež povraždit. Filmu nechybí ani naivní středoškolská lovestory, která je sama o sobě malou tragédií viz. taneček hlavní dvojice v baru. Za zmínku stojí i nelogický konec ( místo aby chlapci spojili síly a dali tomu pozérovi pořádně na budku, radši vyšlou hlavního ňoumu, ať si to sním vyřídí sám)!!!!. Přesto hodnotím vysoko a to díky slušným efektům a ucházejícímu vizuálu.

Animální přitažlivost (2001)

Příjemně nenáročná záležitost, jejíž jedinou vadou na kráse je, že hlavní hrdinka potřebuje víc jak hodinu čistýho času, aby pochopila, to co každá divačka (bez ohledu na počet dioptrií a věk) chápe už úvodního záběru, Hugh Jackman prostě nemá konkurenci.

Zkažená úča (2011)

Hodné holky se dostanou do nebe a zlobivé kam chtějí.

Správci osudu (2011)

Celou dobu jsem čekala, že nastane alespoň nějaký zvrat a následný posun v ději, ale bohužel, skutečnost je taková, že ¾ filmu se nic neděje, správci jsou sterilní a tu osudovou chemii mezi Damonem a Blunt jsem prostě necítila. Celkem zmršenej potenciál a nebetyčná nuda k tomu.

Tupíři (2010)

Je těžké natočit dobrou parodii, na něco, co je nechtěnou parodií samo o sobě. Ovšem herečka hrající Becky skvěle vystihla mimiku a pohyby Kristen Stewart, takže za ní jednu hvězdu a druhou za mého oblíbence Kena Jeonga. Kdyby si tvůrci odpustili některé do očí bijící extrémy, nemuseli jsme tu dneska mít parodii ale rovnou remake Twilightu.

Cizinec (2010)

Hollywoodský kýč dorazil i do Benátek. Angelina je okouzlující jako vždy, což se bohužel nedá říct o Johnnym, který svoje charisma nechal odplout spolu s poledními piráty z Karibiku. Oba dva ale pózují jako o život, s nadějí, že divákovi unikne, že film je dějový paskvil ve stylu Rosamunde Pilcher, tolik oblíbené v režisérově domovině (Německu).

Vrahouni (2010)

Akční stránka filmu funguje dobře, všechno to střílení, honičky a souboje mají velmi dobrou úroveň a tak film uteče až překvapivě rychle. Horší je to už s ústřední dvojkou, chemie na bodě mrazu, ona naivní slepice, on hysterka v mužském provedení, dialogy pokulhávají a závěrečné vyvrcholení dosahuje úrovně Ordinace v růžové zahradě. Ovšem jako celek je to příjemně nenáročná letní záležitost, u které se dá v klídku relaxovat a o tom to je, ne ?:)