Náš vůdce (2008)

Skvělé. A strašné zároveň

Drsný holky (2006)

Když se tak koukám na roky filmů..kdo se od koho inspiroval se závěrečnou pomstou? Ale, vždyť je to úplně jedno! Silné, bolestivé a pravdivé

Mučedníci (2008)

Silné. Dojmy z toho jsou takové, že to není horror, thriller, drama, nic takového. Jen nemám tucha, k čemu to přiřadit...

Deník mrtvých (2007)

Nebránil bych se ani odpadu. Pro mě nejhorší zombie film. co to sakra mělo bejt? Herecké výkony nulové (a já herecké výkony nehodnotím nikdy), bezduché, bez emocí, film bez atmosféry. Líp by určitě vypadal, kdyby byl normálnějši natočen a ne dokumentaristicky. Když ve zprávách a rádiu řešili tu situaci, jako kdyby vyprávěli ekonomické novinky ze světa. Halloweenský žert..to byl asi největší kick. Herci a jejich dialogy typu ,,Je zraněný. Je spálený. On je celý spálený. Oh, on je mrtvý,"...zabije se jim kamarádka, nikdo ani nehekne, jedna slečna si odkráčí támhle a svým klidným hlasem pronese nějaký nesmysl. Mám na tenhle film vztek a všichni ho tak suprově hodnotěj, protože ho svotiřl Romero. No a?

Fahrenheit 9/11 (2004)

Zajímavé. Začátek filmu mě, upřímně, dostal. Netušil jsem, že s volbami se táhla takováhle aféra. Moore je asi skvělý filmový iluzionista, změnil mi na Bushovic rodinu názor. Na celou americkou vládu

Let číslo 93 (2006)

Nemám ani slov na to popsat tento film....Nemohu ho nazvat nejpším katastrofickým, možná tak nejvíce emocionálnější film, který jsem viděl. Terorismus je pro mě nesmírně citlivé téma a prožívám to trochu jinak než normální člověk. Vyvolal ve mně otázku, co bych dělal, kdyby bylo moje letadlo uneseno? na co bych myslel? Jak bych se choval? Zažíval jsem podobné pocity jako pasažéři v tomhle filmu...

Big Time Rush (2009) (seriál)

Dvě hězdy za jakž takž některou dobrou píseň a že se tam úplně normálně mluví sprostě

Sabrina (1996) (TV film)

Jsem ale opravdu rád, že tvůrci nepokračovali v seriálu tímto způsobem, s tímto pilotem. Nedovedl bych si představit tety, Harveyho, celý ten dům, školu, okolí. Ale když se zpětně dívám, zajímalo by mě, jak by to dál pokračovalo. Je to takový skromný a krásný :)

Sabrina jede do Říma (1998) (TV film)

Viz můj komentář k Sabrina Down Under....jinak než pětku dát nemůžu, je to moje Sabrina :))