Pražské jaro 1968 (2008) (TV film)

vynikající dokument a Jan Hrušínský předvedl vynikající výkon. Dubček byl skvělej chlap. Jedinou chybou je možná to , že mluví v dokumentu česky místo slovenštiny.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

No tahle část je mnohem lepší než ta první. Mě to připadalo jako kombinace filmů Star wars , Dračí války , Pán prstenů a Harry v bitvě je jako James Bond

Casablanca (1942)

Vynikající film , ačkoliv mohli filmaři dát Victorovi Lászlomovi lepší české jméno - takhle vypadá , že je to čechoslovák maďarského původu . A kdyby štáb udělal ten konec , který našli Líza s Bartem v Simpsonových , tak bych se taky nezlobil

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Vynikající výkon Deppa - to chce příští rok oscara za hlavní roli , Rush - oscara za vedlejší roli a záverečná bitka mezi Rushem a McShanem - vynikající

Dobrodružství Poseidonu (2005) (TV film)

Velice dobrý film . Docela dost se liší od starého Poseidona a vynikající výběr herců

Boeing 747 v ohrožení (1996) odpad!

Největší blbost. Segal je mrtvej po 35 minutách filmu . To bych tam raději nechal zabít Russella nebo do té role plukovníka obsadit někoho jiného. Jediný Suchet se opět ( teroristu hrál i v Profesinálech ) předvedl .