Max Payne (2008)

Snímek, který třikrát přeruším, abych si schrupnul, najedl se napsal program pro kamaráda....no a píšu koment ještě něž to dokoukám, neb už mě to nebaví, max je tady takovej chudáček, že bych mu sám jednu vrazil, vizuálně docela slušný

Sedmikrásky (1966) odpad!

Nestydím se to říct : absolutní debilita! Nejsmutnější je, že sem na tom byl v kině a neusnul!

Hádej kdo? (2005)

Tohle je náš budoucí zeť, nemá práci, je švorc a je bílej**** Zlato, řekla si jim, že sem..citlivý?..ne spíš...hodný?...ne myslim, že nemám pigment...co?!zastavte on je bílej!!!**** je Theresa mi zapomněla říct, že jste černoši, to je překvapení!**** Poslední dobou docela koukám na romantické komedie a i když je to vždy totéž, vždy mě to pobaví, takže tohle je průměr, kterému musím přičíst hvězdu za černobílou inovaci

Soudce Dredd (1995)

Solidní ultradrsná sci-fi, dost i to připomínalo total recal, ale možná to bylo naolejovanym svalovcem v hlavní roli 8)

Úsměv Mony Lisy (2003)

Zajímavé, jako film tak trochu zdlouhavé a o ničem, ale jako pohled na svět před 50ti lety, wow to sme ušli pořádný krok, když missky dneska na čas nepřebalují zavinovačku 8)

Smrtihlav (1998)

Hodně zajímavé, ale myslim, že se dalo vytěžit více

Rocker (2008)

Prostě zase někdo aspoň ve filmu žije můj životní sen, být rockovou hvězdou a při pokusu o stage diving spadnout na hubu a jet na rockové turné, vyprodávat koncerty...kdybych měl rytmus můj živožt by byl jinej, takhel zůstanu jen u filmů a guitar hero 8)

Po(d)vedená charita (2007)

Proč sem to stáhnul? Naštěstí je na co se koukat, takže 1* za renee

Hudbu složil, slova napsal (2007)

První půlka je vtipná, ale konec sklouzne jen k romantice, dalo se to nějak okořenit....

Igor (2008)

Pěkné, ale neokoukané prvky halí spousta okoukaných klišé