Choking Hazard (2004)

V některých scénách tohoto snímku jsem měl pocit,že film paroduje sám sebe.Například když jsou zombivci(zombí myslivci) zasaženi elektrickým proudem,tančí seč jim síly stačí a jeden obzvláště zdatný jedinec začne roztáčet elektro bogie nevěděl sem zda se smát či zda už je to za hranicí vtipnosti.ovšem rozhodně nelituji shlédnutí a nápad "jehovisty porno herce" je naprasto dokonalý.hvězdičku dávám též za dádu patrasovou jenž zde nevystupuje s žížalou Julií,ale má brokovnici a vystřeluje mozek,no a konečně také za píseň pohřební rok od DR.PP.myslím,že česká scéna se má na tomto poli ještě co učit,ale choking hazard nemá být horor nýbrž černá komedie a jako taková není úplně odsouzen k zapomění

Rafťáci (2006)

Od údajných nástupců snowboarďáků se dalo čekat víc něž jen nový výraz pro holky(štěrbiny,ale zůstanou na vrcholu používaných hlášek)a hromadu reklam.Snad právě reklama vás provází každým pátým záběrem,ne že bych si na to nezvykl,po chvíli sme s přítelkyní jen čekali až se opět objeví kinder bueno 8).Ovšem filmu to spíš škodí než naopak.Trochu mě taky zamrzelo,že podstata filmu se v podstatě točí pouze kolem ztráty panictví Filipa(no snowboarďáci nemají kdovíjakou zápletku,ale na každym rohu na vás nevybafne"Tak si už vyber,která to bude Kaštane!") Celkově mě film,ale velmi pobavil a scéna ve sprchách je naprosto výborná(po pravdě když se dáma svlékla,tak sem se s kyselým obličejem na chvilku otočil 8) ) Rozhodně doporučuji všem kdo se chtějí pobavit a nehledají složitý humor

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Ze začátku je vše naprosto super nové a neokoukané, ale po několika dílech zjistíte, že v americe se točí již 83659-tá řada a že na to bduete muset čumět dokud nepůjdete do důchodu....zkrátka po pár dílech zjistíte, že vás upoutalo vcelku nic a nemůžete se odtrhnout, ale to nic je docela dobrý 8)

Městečko South Park (1997) (seriál)

Asi neřeknu nic nového, ale krom značné vulgarity je dle mého názoru, seriál moderním učením pro děti, sám na něj koukám od svých 11 let a myslím, že je to nejlepší a nejmín násilný způsob jak sdělit světu problémy hladomoru, xenofobie, rasismu, problémům uvnitř ameriky, nenávist k americe a jejíju prezidentu...atd. A krom toho, pro mě je to děsně vtipný!!! Na postavy jako harašivý panda, masák, jakovasaurus, mechastraissanda, pan hankey a vlastně všechny ostatní, ale lidské se nezapomíná!!! pro mě je tohle absolutní KULT *****12. serie již stojí za prd, je vidět, že témata jsou vyčerpána a autoři ždímou dokud to jde, byl ohlášen konec seriálu, tak doufám, že 13. serie bude poslední a bude v duchu těch prvních

Monty Pythonův létající cirkus (1969) (seriál)

Seriál celkově mě neoslovil,ale výběr toho nejlepšího, to je jedna pecka za druhou....bohužel se vše nejlepší dá shrnout do jedné hodiny.

Mr. Bean (1990) (seriál)

Je to nadprůměrný vtipný seriál s naprosto dementní hlavní postavou, ten člověk má IQ květáku, ale Atkinson vás prostě musí pobavit...

Klub sráčů (2000)

Háhá haháá,,,kdo se nesmál, ten promarnil hodinu a půl života, nic jiného tohle nenabízí

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Po dlouhé době měním své hodnocení na 5* v extended verzi je mnoho vtipných okamžiků, které film značně zvedají