Madisonské mosty (1995)

Nemám v obľube romantické filmy a nemám rád zbytočne dlhé filmy...ale toto som si pozrel kvôli Clintovi Eastwoodovi a môžem povedať, že neľutujem ani jedinú minútu z tohto filmu. Jednoduchý príbeh, ale vďaka skvelej atmosfére, dobrému scenáru a výborným hereckým výkonom sa z toho stal krásny film. Veril som každému slovu, ktoré vo filme odznelo. Vo svojom žánri je to neprekonateľný film, oplatí sa vidieť.

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

Výborná španielska dráma z väzenského prostredia, ktoré je pre diváka vždy zaujímavé. Skvelé herecké výkony a tiež dobrý scenár. Nie je čo vytknúť, určite je to film, ktorý sa oplatí vidieť...a mne nestačilo iba raz. Luis Tosar hrá svoju postavu drsného vodcu nesmierne presvedčivo. Odporúčam..

Hop (2011)

Klasická oddychovka, pri ktorej sa dalo dobre zrelaxovať. Inak príbeh dosť nedomyslený, ale v podstate mi to nevadilo a vcelku sa mi to páčilo.

Let číslo 93 (2006)

Film som videl až presne po 10 rokoch po útoku na WTC a aj keď ma to veľmi nedojalo, jedná sa o skvelé zobrazenie skutočností, ktoré si stále budeme pripomínať. Viac ako film...

Daniel Landa: Československo Tour 2008 (2011) (koncert)

Tak toto bol geniálny koncert. Áno, Dan asi nebol v najlepšej forme a občas aj zabudol text...ale proste bolo to úžasné - škoda, že som tam nebol - to bol nárez ako sa patrí. Pri piesni 1968 sa tlačia slzy do očí - krásne. Jednoznačne 5*

Milý Johne (2010)

Moderný americký film, ktorý mal silne zapôsobiť na city. Niektoré scény sú naozaj vydarené, niekedy je to fakt umelé. Keby nebolo tej poslednej scény, tak je to určite o hviezdičku viacej. Inak celkom slušný romantický film.

Inkognito (1997)

Nie je to žiadna extra kriminálka ani strhujúci thriller, ale napriek tomu je to zaujímavý film, ktorý sa oplatí vidieť. Umelecká téma bola zaujímavo spracovaná - až na miestami pomalé tempo filmu nemám žiadne výhrady.

Děvínský masakr (2011)

Určite by sa z toho nemal robiť odpad - ako dokument to nie je zlé...podla mňa to nie je zbytočný dokument, ktorý nám aj o pár rokov pripomenie túto udalosť. Nedočkáme sa nejakej akcie ani drámy, proste klasický dokument, ktorý opisuje udalosti a poskytuje výpovede svedkov.

Láska a jiné závislosti (2010)

Úprimne povedané, súčasné romantické komédiu sú na hovno (s prepáčením)...a toto komédia vôbec nebola...ale malo to hlbšiu myšlienku, hlbší príbeh, na ktorý sa dalo pozerať a človek sa pritom nenudil. Herecké výkony hlavných postáv boli dobré a tiahli celý film. Mohlo sa z toho spraviť ešte lepšia dráma (na čo za každú cenu sa tam musí vtisnúť humor, ktorý bol veľmi plytký).