Seveřan (2022)

Celkem těžký, drsný, ale úžasný film.

Kuratorium (2022) (TV film)

Skvělé udělaný dokument o nepříliš známé skutečnosti česko-moravských dějin. Zaplnilo to další prázdné místečko v mém vidění minulosti. Je vidět, že Ondra Veverka dokument pojal velmi zodpovědně. Líbil se mi poměrně nestranný pohled a vyznění celého filmu.

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Prostě klasika všech klasik. Kdybych o tomto seriálu napsal cokoli, už to tady tak 20x bylo.

Chlap - Amnézie (2022) (epizoda)

První díl navnadil na další. Taková skoro detektivní zápletka, vcelku dobře zahráno, scénář neurazí a filmy na motivy skutečné události mám rád.

Falešné obvinění (2003) (TV film)

Skvělá předloha a skvělý scénář, který by si zasloužil filmové zpracování s vyšším rozpočtem než TV produkce. Skvělé herecké výkony všech obsažených herců. Snad jen Simona Postlerová trošku víc tlačila na pilu.

Svědectví: Pravda, která měla zůstat skryta (2021)

Všichni lidé ještě mentálně nedospěli k tomu, aby žili jen z rostlinné stravy. Ale jednou to tak bude. Jsem 11. rok na veganské stravě a zdravotně jsem na tom, vzhledem k věku lépe než většina mých vrstevníků. Film jsem zatím nedokázal dodívat do konce. I proto zvířata nejím. Každý, kdo nemá koule na to, aby tento dokument dodíval do konce, nemá právo jíst zvířata a produkty z nich. Ti ostatní by se měli nad sebou zamyslet.

Láska vlny přenáší (2022)

Dirty Kaiten... Polský hříšný tanec, akorát místo tance kaiten. Na mě to fungovalo.

Podvodník z Tinderu (2022)

Chtěla krásného, bohatého prince, dostala podvodníka, co jí oškubal o 1/4 mega dolarů... Té naivitě se jen těžko věří. Natočit to v Hollywoodu, řeknu, že to je hrozná sr*čeká...