Válka o dědictví (2022)

Pokud máte rádi komedie s divadelní výpravou a s konverzačním, černým humorem a se skvělými hereckými výkony, pak se budete bavit jako já.

On sourit pour la photo (2022)

Dost necharismatičtí herci hrající nevtipné trapáky, celkem nudný děj, stupidní dialogy, nezajímavá režie, slovenský dabing... Syn a otec, králové trapáků...

Poslední klient (2022)

Drsný psychothriller a vynikající herectví dvou, pro mne neznámých, herců. Ponurá atmosféra dodává dobrému a uvěřitelnému scénáři ještě na větší síle. Film založený hlavně na charakterním herectví, ale kupodivu dějově graduje a nezůstane jen u toho herectví.

Ostrov svobody (2022) (studentský film)

Krátké a dobré. Na malé ploše odvyprávěl příběh, jaký jiné filmy nestihnou ani na trojnásobně stopáži.

Sex O'Clock - Epizoda 8 (2023) (epizoda)

Milé, vtipné, ze života. Uměl bych si představit další pokračování.

Ostrov (2023)

Výborné obsazení tento film posunuje o třídu výš. Langmajer s Plodkovou naprosto uvěřitelní. Divadelní scénář převeden do exteriéru.

Superžena (2022)

Nuda. 45' čekání a pak tlačítko stop.

Prezidentka (2022) odpad!

Předvolební agitka pro Danuši Nerudovou se soudruhům moc nepovedla... Nudááááá...

Na tenkém ledě (2022)

Docela se na to dalo 1x podívat, ale na sportovní film tam bylo málo sportu, na drama tam byly málo propracované charaktery, na komedii tam chyběl humor, lásku hlavních hrdinek jsem jim nevěřil,... Takové nakousnutí mnohého a nedotažení ničeho. Spíše téma na seriál nebo minisérii.