Čekání na Aňu (2020)

Za mě to nevyužitý potenciál. Podobný film námětem o židovských dětech za okupace převáděných z Francie do Švýcarska, a zároveň životopisný film o největším mimovi světa Marcel Marceau s názvem Resistence, je mnohem zábavnější a lépe natočený, i když rozpočtem zrovna taky nepřetékal.

Děda, postrach rodiny (2020)

Velmi příjemná rodinná komedie, kterou můžu vidět i vícekrát (zatím 4x). Úžasný je hvězdný výběr herců o jejichž kvalitách není pochyb, ale tady je navíc vidět, že je ta práce bavila a dohromady tvořili jednu velkou bavící se partu.

Dianina svatba (2020)

Trošku narychlo... Asi by si to zasloužili delší stopáž, ale jinak příjemná sonda do vztahu v manželství.

Dívka z údolí (2020)

Nemám rád muzikály, nemám rád naivní, prvoplánové teenegerovské filmy... Tenhle film je přesně to, co moc nemusím. Přesto to nějak fungovalo. Možná proto, že jsem v 80's chodil na diskotéky a všechny ty písničky znám. Pravda, tady jsem obvykle musel chvíli poslouchat než jsem je poznal, protože jsou tady nahrané s úplně jiným aranžmá, ale pořád mi mají co říct. Určitě jsem dal 2* navíc za nostalgii, ale 60% myslím poctivých.

Hnutí odporu (2020)

Velmi silný příběh, skvělé drama, výborná atmosféra, která mě vtáhla do děje a přinutila mě i nejednu slzu uronit. A neodpustil si komentář k jednomu zdejšímu odborníkovi. Jen bezcitný arogantní blb může napsat: jako celek mě to nezaujalo, žádná dramatizace, žádná atmosféra, žádné scény, při kterých by se mi otvíral nůž v kapse... Pokud bych snímků měl něco vytknout, byla by to asi jen pro mne nedokonalá pantomima Jesse Eisenberga, ale na Marcela Marceaua by měl asi málo kdo, navíc o tom ten příběh není, takže za mě plná palba.

Kraj (2020)

Parádní zábava když máš rád černý humor. Navíc stylové zakončena ohňostrojem.

Králové videa (2020)

Tu dobu si bohužel dobře pamatuji. Měli jsme video jako jedni z prvních na dvorku. Asi od roku 1984. To mi bylo 16... Když naší jeli ke známým na chatu, tak se u nás pořádaly video večírky. Bylo u nás i kolem 20ti lidí, ze kterých jsem znal tak polovinu. Kolikrát byly kopie takové, že jsme se museli domyslet, co to vlastně vidíme... Ale mělo to své kouzlo.