Účastníci zájezdu (2006)

Původně jsem dal *4, ale už jsem to viděl asi 6x a pořád se to dá vidět, tak si myslím, že si to tu 1* navíc zaslouží. Není tolik takových filmů.

Úžasný den (2006) (TV film)

Pátek odpoledne a musel jsem se trošku nutit to dodívat... Vše tak nějak šablonovité... Režie, kamera, hudba, herci... Až na konec ve scénáři. Po celém nudném průběhu, uhoupán podprůměrnosti k apatii se to trošičku spravilo v závěru. Bohužel až cca posledních 20 min má trošku drajv. Škoda.

Volver (2006)

Moc krásný film. Skvělý scénář. Penélope Cruz je nádherná žena a skvělá herečka. Carmen Maura je skvělá herečka. A vůbec to, co tady předvedly všechny hlavní herečky, to se nedá snad ani komentovat. Celý film mne udržel v jakémsi napětí, místy vtipné situace, které v daném okamžiku jako by se "nehodily", překvapivé pointové zvraty, chvíle dojetí a pocitu spoluúčasti, i když nejsem Španělská venkovanka... Prostě Pedro Almodóvar režíruje až neskutečně dobře. Film je v mém top 10.

Zabijáci osamělých srdcí (2006)

Rád sleduji kanál Investigation Discovery a tenhle film se tomu podobá. Lepší ztvárnění. Travolta ukázal, že stále umí. Hayek... Tak tu jsem v takové roli nečekal a dost musím přehodnotit názor na její herectví. Tu magorku jsem ji věřil.

Zběsilý útěk (2006)

Thriller, který skvěle pobavil. O malého kluka jsem se skutečně bál...

Zoom: Akademie pro superhrdiny (2006)

No pravda, tolik známých komediálních herců si zasloužilo lepší scénář... Ale pro 5tiletá dítka na ráno na 7h (aby dala pokoj a nechala rodiče si trošku přispat) je to myslím dobré.

Děkujeme, že kouříte (2005)

Nejhorší na tom filmu je, že to tak chodí, lidi to vědí a stále jsou ochotni si lhát do kapsy... V mnoha věcech.

Divoká noc (2005)

Teen film, který je dost stupidní po všech stránkách. 1* je proto, že odpad! dávám jen filmům, které jsou stejné svou kvalitou a "zajímavostí", ale hrají si na něco víc, případně mne něčím naštvou. Každopádně podruhé už vidět ani náhodou.

Doblba! (2005)

Po letech přidávám 1*. Tahle komedie zraje jako víno.